1147
648

من چایی درست میکنم توش چوب دارچین گل محمدی گل گاو زبون زنجفیل تازه بعضی وقتام زعفرون میریزم خیلی خوب میشه خودم دوست دارم کلا چایی طعم دار دوست دارم

چایی اویشنم خوش مزس

لطفا وقتی نظرمو تو تاپیکتون میخونید لایکم کنید وقتی لایک نمیکنید حس میکنم آب در هاون کوبیدم  

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

دمنوش بابونه خیلی خاصیت داره یعنی هرچی بگم کم گفتم جزو ثابت خونه ماست طعم خوشمزه ای هم داره  ...

برگ بابونه رو از عطاری میخری؟

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
1156
1194

من بستگی به میزان کاری که کرده تو روز و زمانی که میاد آخه نصابه ام دی اف هست یه روز کارش سنگینه ی روز نه،

آب پرتقال میدم چایی نمیدم چون صبح میخوره و سرکار، میوه،تخمه در صورت فوتبال،

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم
وووویی عزیزم من هروقت امضاتو میبینم خندم میگیره واقعا مادربزرگت طفلی اینجوری فکر میکنه😊😂🤔؟

😂😂😂هدف منم خندوندن شماست عزیزم 

نه امضام فقط ی جوکه

میرین عمل میکنین معده تونو کوچیک میکنین؟🤔🤔😐😐 من میخوام یه کلیه مو اهدا کنم، یکم جا واسه بزرگوار باز شه...😑😑🤕🤕
1179

سیب زمینی سرخ شده ،اب پز ،به همراه سالاد گوجه خیار پیاز ، قهوه ،میوه ، هله هوله ،چیپس و پنیر ،تخم مرغ ابپز،چای بهار نارنج یا هل یا... ،جوشانده نعنا نبات و... گاهی هم چیزی ندارم بیسکوییت و جایی میدم گاهیم هیچی نمیدم

گاهی هم کیک درست میکنم یا کاپ کیک وانیلی که خیلی دوست داره 

اسلایس میوه حالا هرچی که موجود باشه 

و گاهی هم کاپوچینو ولی نه همیشه بیشتر طرفدار چایی هستیم 

بـه هـر زبـانی که بـدانی یـا نـدانی ! خـالی از هـرتشبیه و استعـاره و ایهـام … تنهـا یکــ جملـه برایـت خـواهـم نوشت : ❤ دوستت دارم دردونه مامان ❤ 

بیشتر نسکافه و کیک و بیسکوییت

یا آب پرتقال و لیمو شیرین

اونجوری شیک مثل فیلما تصور نکنینا😄

یه سینی و دوتا لیوان!

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! بذار که طعم شیرین مادر بودن رو بچشم ای مهربان ترین😍 
1178