2737
2739
عنوان

کیا شوهراشون موقع پریودی هواشو داره دستا بالا✋

| مشاهده متن کامل بحث + 5265 بازدید | 119 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوما تیر غیب خوردین مگه😂😂😂شام نمیپزم ناهار نمیپزم چیه آخه🤔😥

بخدا مال من از تیر خوردن بدتره زیر سرم میرم فشارم میفته حالت تهوع میگیره در مواردی هم حالم بهم میخوره 

تفاوت یک احمق با یک بیشعور در اینه که ؛یک احمق نمیتونه بفهمه ولی یک بیشعور نمیخواد که بفهمه !و جهان پر از بیشعور هاست نه احمق ها ...😉
2731
چی خیلی عوض شده؟همسرتون؟آخه همسر منم میگه دوست دارم.کلا علاقه ی خاصی به باس...م داره.نمیدونم بزارم ی ...

بله اخلاقش خیلی عوض شده نسبت به دوران عقد

بنظرم اصلاااا اجازه نده با زبون خوش راضیش کن ولی نزار که اگه عادت کنه دیگه از سرش نمیوفته

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
باید درستش کنی .یادش بده عادتش بده

خسته شدم بخدا

تقریبا داره میشه سه سال(عقد و عروسی باهم)

تو روزای عادی اهل قربون صدقه رفتن نیس چه برسه به پریودی

دیگه حالم داره ازین زندگی بهم میخوره

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
خسته شدم بخدا تقریبا داره میشه سه سال(عقد و عروسی باهم) تو روزای عادی اهل قربون صدقه رفتن نیس چه ب ...

مال منم کم کم درست شد .باورت میشه نیمرو به زور درست میکرد الان بیشتر غذا هارو بلده از منم خوسمزه تر درست میکنه.موقع پریودی نسون بده که درد داره از جات بلند نشو بگو بره واست نبات داغی چیزی بیاره .کم کم بگو غذا چی بخوریم من حالم خوب نیست برو مثلا آب ماکارونی بزار کم کم یادش بده .از همین اول هر جور عادتش بدی همونجور بار میاد

خدایا همیشه هوامو داشته باش😍
2738

هی میگ چیز سنگین بلن نکنی وخلاصه مراعات

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
چی خیلی عوض شده؟همسرتون؟آخه همسر منم میگه دوست دارم.کلا علاقه ی خاصی به باس...م داره.نمیدونم بزارم ی ...

اصلا نزار دوست من... داشت عفونت گرفت ناجور

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
عزیزم خداروشکر کن پریودات راحته  من از روز سوم به بعد اشپزی میکنم یعنی داغون می افتم

من روز اولو سرپا نشم تا آخرش خوب خوبم.ولی پاشم دردناک میسه.ولی اشپزی اینارو چون راحته میکنم

سه روزقبل وسه روز بعد دس به هیچی نمیزنم فقط میخابم میگم ماساژم بده پاهام دردمیکنه..مثل حامله ها همه چی دلم میخاد میخره بنوا😅

اِسم"تُــــMـــو♡"مُوندگارتَرین "کَلمــAــــهِ"دنیایِ منه..!🌸💫
2706