2733
2734

چیکارا میکنه براتون قوپی نیاین ها😁😁

خودمم بگم  

به نام خدا 

آقامون چشم نخوره .روزای اول شامو ناهارو میپزه .بچهارو نگه میداره من استراحت کنم .هرخوراکی بخوام برام میخره

ولی از نظر اعصاب زیادمنو درک نمیکنه .تحمل نداره من جیغ جیغ کنم سریع دعوامون میشه 😤

هر دفعه هم میگه ببخشید راس میگی

خدایا همیشه هوامو داشته باش😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روز اول شام ناهار نمیپزم خونه جمع نمیکنم ...ماساژم میده درک میکنه بی ناهار بی شام موندنشو ...چای دارچین میزاره.دلم چیزی بخواد میخره کار خونه میکنه 

اما من چیزی بگم اونم بد تر انگار پریوده اول دعوا میکنیم بعد میگه معذرت تو‌پریودی حق با توعه 😒😒

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2738

فیل هوا نمی کنم که دو تا قطره خون کثیف دفع میشه بجای این انتظارات خودمو تقویت میکنم جیغ جیغ و قهر و دعوا چیه باورتون شده

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706