2410
2553
عنوان

امتحان شهری

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 31 پست

اگه پیش افسر ریلکس باشید کمتر امتحان میگیره 

اما اگه متوجه استرستون بشه اونقدر تو شرایط های مخالف امتحانتون میکنه تا بالاخره استرس کار دستتون بده 

چون تو رانندگی استرس باعث میشه بعضی شرایط و نتونید کنترل کنید براهمین برای افسر خیلی مهمه ریلکس باشین،مسلط رانندگی کنید و قوانینو رعایت کنید

اگه دوست داشتین یه سر به تاپیکای رانندگیم بزن شاید کمکت کنه ❤

ان شالله قبول بشید ❤

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

افسر قوانین واسش خیلی مهمه

پارک دوبلم برو پارک کن عادی کنار ماشین جلویی به فاصله پنجاه سانت حدودا بعد دنده عقب بیا کم کم

لچکی ماشین اگر پراید باشه از ته ماشین کناریت رد شد بپیچون فرمونو سمت چپ بعد بپیچون راست در حال حرکت به عقب

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
واسه ما هم همین جور بود به قول مربی اموزشگاه قبول شدن شانسیه واقعا هم همین جوره عزیزم

اره واقعااا همینه

ینی یکیو جلو چشم پا قبول کرد

همع تعجب کردن

ب دخترم گفتیم چطور قبولت کرد😐

گف خب اخه من استزس داشتممم

گفتم اها اخه نیس ما نداریم😂😐

سلام (-:
2720
اگه پیش افسر ریلکس باشید کمتر امتحان میگیره  اما اگه متوجه استرستون بشه اونقدر تو شرایط های مخ ...

درسته

حتما عزیزم

مررررسی از راهنماییت😘😘🌷

سلام (-:
2714
درسته حتما عزیزم مررررسی از راهنماییت😘😘🌷

خواهش میکنم ، ان شالله به زودی تاپیک قبولی خودتون و خواهرتونو ببینیم ❤

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤
افسر قوانین واسش خیلی مهمه پارک دوبلم برو پارک کن عادی کنار ماشین جلویی به فاصله پنجاه سانت حدودا ب ...

همیشه تو تمرین پارکا خوب میشن

موقع امتحان خراب

مرسی گلم از توضیح🌷🌷🤩

سلام (-:
2706