2726
عنوان

ترسناک. باردارها و ترسوها مدیونین بیایین داخل تاپیکم.

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 74 پست
کدوم

اخرین تاپیکت تازه زدی😁.راستی منم تو یکی از شهرای ایلامم نپرس وجا فقط😅

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا اینا که دیر تعریف میکنن دیر عکس میزارن بهتره حداقل چندنفرجمع میشن منه طفلک هرچی تاپیک میزنم ه ...

کارشون باهات تموم میشه😂

💔ردشوازکوچه مارخ بنما💔💜یاصاحب الزمان ادرکنی💜
2728
اتفاقا اینا که دیر تعریف میکنن دیر عکس میزارن بهتره حداقل چندنفرجمع میشن منه طفلک هرچی تاپیک میزنم ه ...

دقیقا

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

شاید مرده هرز میپره با یکی دیگه بوده😶🤣🤣🤣یعنی به فکر هیچکدومتون نرسید

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

یکم لطفا زودتر.بابا هیجانش خوابید  

فک کنم بااون یکی شکلات اشتباه گرفتین😆

اسم کاربریتو میبینم یاد اون کاربریم میفتم 🤣🤣🤣🤣اعصابمو خورد کرده بودن هرچی میزدم میگفت تکراریه

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
بعد از تعلیق میترکی ..منم بتازگی ترکیدم یه کاربری دیگه ساختم

عه 

من دوبار تعلیق شدم ولی برگشت دوباره کاربریم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
اخرین تاپیکت تازه زدی😁.راستی منم تو یکی از شهرای ایلامم نپرس وجا فقط😅

عه بگو کجا تروخدا؟😄😄😃😄😃

منم یکی از شهر های ایلامم

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم
2706