2410
2553
عنوان

عکس کیک تفلدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1029 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خوش بحالت ب بار هیچکس واس من تولد نگرفت ن تو خونه بابام ن شوهرم

😢

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
خوش بحالت ب بار هیچکس واس من تولد نگرفت ن تو خونه بابام ن شوهرم

😔😔😔😔😔من هر سال واسه شوهرم میگیریم امسال دید نگیره ضایعس آدم دلش خوش باشه اینجور چیزا یه دور همی 

میشه برا سلامتی نی نی جونم صلوات بفرسی (الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2714

مبارک باشه.

چه اسمی هم داری. دلیل زندگی تا حالا نشنیده بودم. 

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
😔😔😔😔😔من هر سال واسه شوهرم میگیریم امسال دید نگیره ضایعس آدم دلش خوش باشه اینجور چیزا یه دور همی ...

ادم دلش بار میاد دوست داره مهم باشه دوست داره ببینه چقدر با ارزشه

مبارک باشه. چه اسمی هم داری. دلیل زندگی تا حالا نشنیده بودم.  

سلامت باشی

اسم واقعیم نرگسه

ادم دلش بار میاد دوست داره مهم باشه دوست داره ببینه چقدر با ارزشه

بخدا نمیخواسم کسیو ناراحت کنم

2706