2726
عنوان

استرس برای سندروم دان

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه خواهش میکنم من این 25 اسفند 26 سالم میشه شوهرمم 27 سالشه فامیل نیستیم و مشکلی هم در فامیل ندار ...

زیر ۳۵ سال فقط ۱ در ۱۵۰۰ تا امکان سندروم دان وجود داره اصن نگران نکنید خودتونو که بچتون استرسی شه بدبخت 

دیه میخواید مطمئن شید به دکترتون بگید واستون ازمایش اینا مینویسن ولی فک کنم قیمتش خیلی بالا باشه

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
2728
زیر ۳۵ سال فقط ۱ در ۱۵۰۰ تا امکان سندروم دان وجود داره اصن نگران نکنید خودتونو که بچتون استرسی شه بد ...

اره قیمتاش خیلی فضاییه واقعا نمیتونیم

من تازه رفتم توو هفته 11

آزمایشات غربالگری رو باید این هفته برم فک کنم فردا وقت دکتر دارم

توکل بر خدا

اره قیمتاش خیلی فضاییه واقعا نمیتونیم من تازه رفتم توو هفته 11 آزمایشات غربالگری رو باید این هفته ...

ایشالا که چیزی نیست و نی نیتون به سلامتی به دنیا میاد

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
با تاریخ خودم یه هفته اختلاف داشت ،۲۸ بهمن سونو دادم ۳۰ هفته و۵ روز بودم وزنش ۱۵۶۰ بود

مبارکت باشه

ان شاءالله به سلامتی فارغ شی

موقع زایمانت برای همه کسایی ک بچه دار نمیشن دعا کن  

مبارکت باشه ان شاءالله به سلامتی فارغ شی موقع زایمانت برای همه کسایی ک بچه دار نمیشن دعا کن   ...

ممنونم،سلامت باشید همچین شما، انشاالله زایمان خوبی داشته باشه ، حتما، انشاالله دامن همه منتظرها سبز بشه