2410
2553
عنوان

کادو تولد پسرم😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 62 پست
پس خیلیم ناخواسته نبوده دخترتونم دو ساله ست خیلی خوبه،من دومیم به دنیا بیاد اولبم یکسال و ۸ ماهشه😥 ...

آره شوهرم اصرار داشت بعد تولد ۲ سالگی دخترم اقدام داشته باشیم

کمکی هم مامانم هست ولی چه فایده خواهر

مجبورم ۱ هفته بعد سزارین بیام خونه و به بچه هام برسم مامانم خودش درگیر کارهای خونه خودشه😕

خدایا شکرت......  
آره شوهرم اصرار داشت بعد تولد ۲ سالگی دخترم اقدام داشته باشیم کمکی هم مامانم هست ولی چه فایده خواهر ...

چرا سزارینی؟؟خوشبحالت😖😖😖

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سر دخترم سز اورژانسی شدم  شاید دوباره سز بشم

شاید نداره دیگه اولی رو سز بودی قطعا دومی رو هم سزی دیگه.

کاش منم سز اورژانسی شم😢

دلیلش چی بود؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2720

ببین چی لازم داری دیگه ما نمیدونیم که😊

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
شاید نداره دیگه اولی رو سز بودی قطعا دومی رو هم سزی دیگه. کاش منم سز اورژانسی شم😢 دلیلش چی بود؟

چون شاید گفتم که از بعضی ها پرسیدم سز میشم یانه گفتن ممکنه بگن طبیعی بیاری

ولی خودم میدونم سز میشم

خدایا شکرت......  
منم بخور سرد دارم استفادش چيه 

خوب وقتی هوا خشکه می تونید استفادش کتید, برای, بیشتر شدن رطوبت هوا

تو سرماخوردگی ها باعت میشه فرد راحت تر نفس بکشه

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 
2714
چون شاید گفتم که از بعضی ها پرسیدم سز میشم یانه گفتن ممکنه بگن طبیعی بیاری ولی خودم میدونم سز میشم

آره بابا سزی قطعا.

انشاءالله بارداری و زایمان راحتی داشته باشی گلم❤گل دخترتم ببوس💋💋

آره بابا سزی قطعا. انشاءالله بارداری و زایمان راحتی داشته باشی گلم❤گل دخترتم ببوس💋💋

مرسی عزیزم خدا صداتو شنید بهت دختر داد

منم ی دختر دارم دعا کن خدا صدای منم بشنوه و ی پسر بده بهم

خیلی دوس دارم هم دختر داشته باشم هم پسر

خدایا شکرت......  
تاریخ لقاح‌ت کی بود؟ چند سالت بود فهمیدی بارداری؟؟

تاریخ لقاح رو که نمیدونم

۲۰ سالم بود دیگه.

مرسی عزیزم خدا صداتو شنید بهت دختر داد منم ی دختر دارم دعا کن خدا صدای منم بشنوه و ی پسر بده بهم خ ...

عزیزم انشاءالله سالم باشه،پسر باشه😍

آره جنست جور بشه انشالله گلم😍

2706