2726
عنوان

کتابخون های لوس.بیاید بگید شماهم همنظر منید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26225 بازدید | 1683 پست

بچه ها کتاب خانه زیبارویان غمگین هم من زمان دبیرستان خوندم خیلی خوشم اومد از یه نویسنده ژاپنی

بعدشم با مارکزآشنا شدم توهمون دوران که واقعا دوسش داشتم

از سارتر هم خیلی خوشم میاد نمایشنامه هاش فوق العادن

زمستان پوستین افزود برتن کدخدایان را/ولی بیچاره خواهد ساخت ما یک لاقبایان را

پیرمرد و دریا. آلیس در سرزمین عجایب هم فیلمش و هم کتابش رو از دست ندین.

مزرعه حیوانات.که با خوندنش واقعا یاد جامعه خودمون افتادم. سفر های گالیور. ماهی طلایی یا ماهی قرمز سبک کارگاه بازی و معمایی هستش.اسم دقیقش Gold fish. قوی سیاه هم کتابش و هم صد در صد فیلمش رو از دست ندین. رومئو و ژولیت. نمایشنامه مکبث.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهان بر باد رفته هم خوبه.

فیلمش هم هست.

بچه ها اگه کتابی رو حوصلتون نکشید بخونید😀 جویا بشید ببینید فیلمش هست یا نه بعد میتونید اون فیلم رو ببینید.چون اکثرا فیلماشون ساخته میشه.

من عاشق کتابای شهید مطهریم از همه نظر غنی سیاسی دینی فردی اجتماعی...اصلا انگار شعور ادمو بالا میبره

کتاب خودسازی معراج السعاده ملا احمدنراقی واقعا ب دلم میشینه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2728
جین ایر خیلی قشنگه. من راستش نثر خیلی روان رو دوست ندارم. همیشه دلم می‌خواد یک ادبیات بخصوصی داشته ...

نظرت محترمه

منظورم از نثر روان کلا اینه که جمله های قلمبه سلمبه خوشم نمیاد 

جمله هایی که شیرینی کتاب رو از بین ببرند

مثلا عااااشق کتاب «شما که یک غریبه نیستید» هستم . نوع نوشتار و جمله بندیش

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
استارتر تاپیک خیلی خوبی بود  فردا از اول میخونم چون امشب بیشتر عکس گذاشتم  دم همه ی بچه ...

ایگوانا جان میشه اگه همچین تاپیکی زدی منو تگ کنی😍😍😍😍

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56

من قلعه حیوانات

دختر فقیر

رو خوندم

بیشتر از کتابای زندگی نامه خوشم‌ میاد تا عاشقانه

شازده کوچولو رو هم ک همه خوندیم

قلعه حیواناتم واقعا برام جالب بود ،باید تحمل داشت و تا چندین صفحه رو بخونی تا متوجه بشی چی ب چیه،ی جورایی پر از استعاره اس

داستاتش حال الان ماست 

دختر فقیر در مورد دختر فرانسویه ک تو زمان بدبختیو جنگ فرانسه زندگی میکرده و زمانی ک همه فا.حشه میشدن پاکی خودشو حفظ کرده ،قلم نویسنده عالیه

2706