2726
عنوان

کتابخون های لوس.بیاید بگید شماهم همنظر منید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26225 بازدید | 1683 پست
باید ب نظرم برای هرکتاب بحث و نقد بذاریم و دیدگاهارو بیان کنیم اینجوری بهتره مثلا هفته ای ی کتاب&nbs ...

اونجوری طولانی میشه کسی همکاری نمیکنه ولی اگر یه توضیح دوخطی کیدادن که حداقل بدونیم چه تمی داره خوب بود

شاهزاده كوچولو 😁

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پایه هستم کاملا میتونیم نقد کنیم 👍🏻🌹

نقد واسه وقتیه که همه کتابو خوندن نه وقتی میخوان یه کتاب جدید پیدا کنن من وقتی میخوام کتاب بگیرم خیلی سردرگمم

نقد واسه وقتیه که همه کتابو خوندن نه وقتی میخوان یه کتاب جدید پیدا کنن من وقتی میخوام کتاب بگیر ...

فعلا که سینوهه پزشک فرعون خریدم امیدوارم خوب باشه خیلی تعریف شنیدم

2728
فعلا که سینوهه پزشک فرعون خریدم امیدوارم خوب باشه خیلی تعریف شنیدم

ببین ینی پشیمون نمیشی از خوندنش.البته اگه نسخه ادیت نشده باشه بهتره.

واقعا قشنگه‌.اانگار با خود سینوهه داری راه میری وقایع جلو چشماته اصلا

ببین ینی پشیمون نمیشی از خوندنش.البته اگه نسخه ادیت نشده باشه بهتره. واقعا قشنگه‌.اانگار با خود سین ...

منم خوندمش عالیه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
صمد عزیز❤️کتاب بچگی

من این کتابو بچه بودم خوردم قشنگ😂😂😂😂صدبار خوندمش عاشقش بودم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

تاریخ ویلدورانت

مهمان مامان

بی نوایان

هری پاتر

مجموعه کتابای استفن کینگ و ادگار آلن پو برای کسایی که سبک هارور میپسندن

شازده کوچولو از اگزوپری. واقعا معنی عشقو میفهمی.

باغ آلبالو یا آلبالوها دقیق خاطرم نیس.نمایش نامه س از انتوان چخوف درباره تاریخ تزاری روسیه.

من زنده ام.از معصومه آباد سرگذشت اسیر جنگی هستش.دختر خانوما بخونیدش تا قدر زندگی الان تون رو بدونید.

کناب شهید ابراهیم هادی.فوووووق العاده.

سینوهه که تو وصفش نمیدونم چی بگم.

صد سال تنهایی از گابریل گارسیا.

مادام بواری.

بوف کور.متاسفانه با اعتقادات من جور نبود و خوشم نیومد ازش.من طرفدار صادق هدایت نیستم اما به طرفداراش احترام میذارم.

فعلا همینا یادم بود.☺

من کلیدر را دو مرتبه خوندم و هربار قسمت آخر را که خوندم نشستم یکساعت گریه کردم

ملت عشق

من پیش از تو 

من پس از تو

من او-ارمیا-قیدار

سمفونی مردگان-سال بلوا

کافه پیانو-چراغ ها را من خاموش می‌کنم-روی ماه خداوند را ببوس

بامداد خمار

خانه ی آرزو-خانه ی اوهام-مجموعه ی پنج جلدی رامسس

جین ایر-کوری-عطر سنبل عطر کاج

دریاچه شیشه ای-خدمتکار

من اصلا نمیتونم ی کتابمم نباشه تحمل ندارم  خیلی کتاب دارم  مرسی عزیزممم دل ب دل راه داره ...

من یک سندرومی دارم که اگه یه کتابی رو قرض بگیرم و بخونم و خوشم بیاد، بعدا حتما باید بخرمش که خودمم داشته باشم اون کتاب رو😑😥😆😄

💙صدا کن مرا... 
2706