2737
2734
عنوان

کتابخون های لوس.بیاید بگید شماهم همنظر منید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26225 بازدید | 1683 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا کوری و بینایی مردی به نام اوه و آثار ادبی  از نویسنده های بزرگ^-^💋

کوری مهدی غبرایی، بینایی کیومرث پارسای، مردی به نام اوه فکر کنم جدید اومده اطلاعی ندارم😕😄 برا کتابای دیگه هم میتونی سرچ کنی یا بپرسی مثلا علی اصغر حداد تو ادبیات آلمانی عالیه هر کتابی ازش خواستی بخری با خیال راحت بخر یا سروش حبیبی تو زبان های روس وآلمانی یا مهدی سحابی تو ترجمه های مختلفی که داشته یا به. آذین ، محمد قاضی، احمد میر اعلایی، عبدالله کوثری، کیومرث پارسای، منوچهر بدیعی و...

اینایی که یادم بود الان حتما افراد دیگه ای هم هستن.

انتشارات هم، مروارید، چشمه، مرکز، خوارزمی، ققنوس، ماهی، نگاه، نیلوفر، هرمس و...

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
هیچ کس حرفی از جلال آل احمد نزد  یادش بخیر کتابهاشو از کتابخونه ی داییم برداشتم از اونجا بود که ...

وااای من جلال رو خیلی دوست می‌دارم. حتی گاهی حس می‌کنم سبک نوشتار هوشنگ (مرادی) و جلال خیلی نزدیکه به هم. مدیر مدرسه مثلا🌹

💙صدا کن مرا... 
2731
2738
مرسی عشقممم  اره خیلیاش قدیمی هستن و‌از خاله و داییم هدیه گرفتم😘😘😘

قربانت گردم😍😍😚

چه عالی، خداوند شما و دایی و خاله‌ی خوبتون رو برای هم حفظ کنه و همیشه شاد باشید💙🌹 

من هم بیشتر کتاب هدیه‌ای‌هام از دایی جانمه😄😉

💙صدا کن مرا... 
2706