2737
2734
عنوان

کتابخون های لوس.بیاید بگید شماهم همنظر منید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26225 بازدید | 1683 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دزیره سه بار خوندم عاشقشم جین ایر هم همینطور حتی‌چند بارم فیلمش دیدم جنیفر بانوی مرموز هم دوست ...

جین ایر خیلی قشنگه.

من راستش نثر خیلی روان رو دوست ندارم. همیشه دلم می‌خواد یک ادبیات بخصوصی داشته باشه. رد قلم توی اثر احساس بشه.

💙صدا کن مرا... 
2728

عقاید یک دلقک رو من خواندم چون خیلی تعریفشو شنیده بودم ولی با وجود داستان جذابش دوست نداشتم چون ب نظرم خیلی از این شاخه ب اون شاخه میپرید. من کتاب های پائولو کوئیلو رو پیشنهاد میکنم حتما بخونید .

مثلاً عطر سنبل بوی کاج  خداحافظ گاری کوپر  مادام بواری، خداوند الموت، داستان کوتاه های سا ...

همه رو خواندم دوست داشتم 😍😍😍😍  مخصوصا که مادام بوراری هدیه تولدم بود. 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2738
من سه شنبه ها با موری رو خیلی دوست داشتم

این رمان موضوعش چیه

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
من هم راهنمایی بودم  کتاب رواز  عموم قرض گرفتم  اون موقع بنایی داشتیم تو خونمون من ...

آخی عزیزم 😄😄😄  فوق العاده بود نویسنده اش پارسال فوت کردن

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

چراغها رو من خاموش میکنم که خییییییییلی قدیمیه

من مدرسه میرفتم چاپ شده بود

مگه هنوزم کسی یادشه این کتابو

"من پیش از تو" الان تو بورسه

فیلمشو دیدم فوق العاده س

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
خیلی هم نظریم. من 4اثر هم خوندم اصلا خوشم نیومد حالا یا مترجم خوب نبود یا من روانشناسی زیاد خوندم و ...

منم کتاب های روانشناسی خیلی میخونم ولی بازم چهار اثر پیشم تک بود . ترجمه ی گیتی خوشدل 

2706