2410
2553

یه مدتیه چندتا کتاب خیلی بولد شدن و یه عده هم هرچی تبلیغ میشه میخرن و ادعای بافرهنگی و روشنفکریشون میشه. اما بنظر شما تبلیغ این کتابا سیاستی چیزی پشتش نیس؟ 

مثلا الان از هرکی بپرسی چه کتابی دوست داری میگه چراغ هارا من خاموش میکنم یا عقاید یک دلقک😐😐😐 در صورتی که کتاب چراغ هاا در مورد یه زن کاملا منفعله.وکتابش هیچ جنبه اموزنده اییی نداره. شما خودتون چه کتابی دوس دارین؟ بیاین بگین رمان ... آموزشی هرچی

مثلا من کتاب قل سوم که امریکاییه رو  خیلی دوست داشتم و کتاب زنان زیرک و هنر شفاف اندیشیدن. شماهم بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

سیاسی بودنش رو نمیدونم ولی کلا انگار یه تعداد مشخص کتاب مده وهمه همونارو میخونن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من دارم ملت عشق رو میخونم  واقعا عاشقشم

من تا وسطش خوندم خوشم نیومد نمیدونم چرا

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2714
من ملت عشقو خواندم اصلا دوستش نداشتم 

عین من

بر باد رفته

اسکارلت

شازده کوچولو

اناکارنینا

داستان های شرلوک هلمز

شوهر اهو خانم 

سووشون البته هنو تموم نکردم

اینا رو تا حالا خیلی دوس داشتم..

عاقبت هجوم ناگهان عشق,فتح می کند پایتخت درد را..

اره موافقم اپیدمی شده

مثلا عقاید یک دلقک،دنیای سوفی،بلندیهای بادگیر،قهوه سرد اقای نویسنده،کوری...همه اینا رو من خوندم برام جالب نبودن

ولی تمام انچه که هنوز به تو نگفتم رو خوندم خیلی دوسش دارم درحالیکه تا حالا ندیدم کسی ازش تعریف کنه اما واقعا عالیه 

2706