2737
2734
عنوان

اسم من تو گوشی شوشوم،خییییییلی خاصـــــه.... بیاید بگم چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 40037 بازدید | 575 پست
وقتی اسم شمارو سیو میکرده چیش رو براتون جاری فرستاده؟ متوجه نشدم...

شمارم با مسیج اشتباهی میره واسه جاریم وقتی شماره میره اسمی که سیو کرده هم میره 

وقتی میخوای شماره واسه کسی بفرست میری رو شماره تو مخاطبین ارسال اطلاعات مخاطبین رو بزنی شماره با اون اسم سیو شده میره

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه اسم چشه که همه دنبال اسم خاص و مستعارن  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2728
اونوخ سیو شد؟    

آره شده😂😂😂😂

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
اسم جاريتو ارهههه😜😜😜

آره 😂😂😂😂🤣🤣

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
2738

بزار

اقای خانم شیرزاد

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

راستش منم دیدم تو گوشیش یبار اسم و فامیلم با هم سیو شده بود😔😑

خوشمان نیامد

و بدون اینکه بدونم دستم میخور و جا اسمش فقط نقطه چین میشه 

بعد اونم ناراحت که چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟منم از این پیشامد اتفاقی 😝😜😛خوشحال و اون و چوب خدا پنداشتم 🔪

بعدش که یبار گوشیش دو سیم کارت بود شماره ایرانسلش و با اسمش سرهم کردم ..مثلا علی سل 

دوستم دید شکم درد از خنده که همه عشقم و عمرم تو پسوند سل میزارید😪😥😲🤑😬😬😬😬😵😵

وقتی فکر میکنم ممکن است تمام زندگیم را از قبل نوشته باشی ،لبخندی مسرت بخش تمام وجودم رادربرمیگیرید و دیگر مانند گذشته برایم رعب آور نیست .وای خدا چه زیباست زندگی که به دستان تو نوشته شده باشد .و من بیصبرانه منتظر فرداهایی زیبا و خداگونه و هستم.فرداهایی که خوشبختی عشق خداگونگی موفقیت معنویت ثروت  تلاش دانش معرفت نبوغ سلامتی زیبایی آرامش ومعجزات خدانوشت، بینظیر برایمان در نظر گرفته ای......⁦❤️⁩⁦⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦خدایا با تمام وجود تلاش میکنم در دستانت آسوده به نظاره بنشینم،تا مبادا با خودمحوریم خدانوشتهایت را خدشه ای وارد شود .(((و اینست راز تو برای همه مان که خوشبختی ها را پاک کردیم و .........)))
2706