1147
648
عنوان

اسم من تو گوشی شوشوم،خییییییلی خاصـــــه.... بیاید بگم چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 39144 بازدید | 575 پست
پس خوبه،😈😈😈اینجوری دلجسبتره. هی شماره میگیره به زحمتنیوفته 

فداش بشم😆😆

یه لحظه فکر کن مال تو باشم 🤔                                 آروم باش.                                                                میگم آروم باش.                                                       گفتم فکر کن فقط😑😑😑                                     یکی زنگ بزنه اورژانس😣😣                                      نفس بکش لنتی😖😖😖                                         بیا اینم مرد🙄🙄🙄🙄

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

عشقتون پایدار و مستدام گلم.

هزیزی

یه لحظه فکر کن مال تو باشم 🤔                                 آروم باش.                                                                میگم آروم باش.                                                       گفتم فکر کن فقط😑😑😑                                     یکی زنگ بزنه اورژانس😣😣                                      نفس بکش لنتی😖😖😖                                         بیا اینم مرد🙄🙄🙄🙄
1156
بزن دکتر افشار خنگ

اخر شبی کلی خندیدم 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹  خداجونم ممنون كه  اين هديه ها رو سالم و سلامت  بهم دادی ❤       دوستای قشنگم اگر دلتون نی نی میخاد روزی ده مرتبه این ایه رو هم برا خودتون هم برا اونایی ک نی نی دوست دارن بخونین برامنم دعا کنیدوروجکای قشنگم سالم و سلامت به دنیا بیان 😙اگردوست داشتید ی صلوات مهمونم کنید😚
1140

من اسمم my sweet heart ذخیره شده ولی پروفایل دونفره نمیذاره وقتی خیلی گیر بدم یه عکسی میذاره که مثلا من پشتم به شوهرمه😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂یبارم یه عکس گذاشت فقط کلم معلوم بود صورتمو کات کرده بود😂😂

من قبلا اسممو سیو کرده بود،یه روز گوشیشو یکی از مشتریا که اشنا بود میگیره همون وقت نمیدونم پیام دادم یا تماس گرفتم،اون یارو اسممو گفته.میگه باهاش بحث کردم نزدیک بود دعوا بشه😂

استارتر خیلی خندیدم ب شنیونت ...تاپیکت عالی بود 

از کابرای مورد علاقمی 🌻💝

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید ...
1167
1170