1147
1226

اسممو سیو کرده

‌⇩

خانم شیرزاد            

چه پیشنهادی میدید؟؟ 

اسمشو چی ذخیره کنم؟     

هر کس گیر به ❤ شو شو ❤ بده   با خط کش میزنم کف دستش  

سفارش تایپ پذیرفته میشود...عکس بفرست تایپ شده تحویل بگیر  

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

مهرزاد ارسطو همون ک میخواس با شیرزاد ازدواج کنه 😅😅😅😅😅

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا امضامو تا ته بخونید :                                    ❤ شانس ❤ نام مستعار خداست ... آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد ..خدا جونم همینجوری یهویی شکرت ♡♡♡ خیلی دوست دارم به همه ی عقاید احترام بزارم اما ؛ احترام گذاشتن به بعضی عقاید به معنی بی احترامی به شعور خودمه! پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم! برای همین دوست عزیزم ؛ اگر با نظراتم مخالفی محترمانه بگو یا میپذیرم یا خیر! نی نی سایت ؛ برای تبادل نظره ن دعوا                                            ❣❗❗❗توجه توجه ❗❗❗  (لطفا لطفا لطفا اگر قصد داری عقایدتو بزور بمن تحمیل کنی یا توهین کنی ریپلای نکن ؛ چون ب این مدل کامنتا جواب نمیدم!)
1156
8
1167
بزن دکتر افشار خنگ

افشار ک دکتر نیس 😂😂😂😂😂

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا امضامو تا ته بخونید :                                    ❤ شانس ❤ نام مستعار خداست ... آنجا که نمیخواهد امضایش پای داده هایش باشد ..خدا جونم همینجوری یهویی شکرت ♡♡♡ خیلی دوست دارم به همه ی عقاید احترام بزارم اما ؛ احترام گذاشتن به بعضی عقاید به معنی بی احترامی به شعور خودمه! پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم! برای همین دوست عزیزم ؛ اگر با نظراتم مخالفی محترمانه بگو یا میپذیرم یا خیر! نی نی سایت ؛ برای تبادل نظره ن دعوا                                            ❣❗❗❗توجه توجه ❗❗❗  (لطفا لطفا لطفا اگر قصد داری عقایدتو بزور بمن تحمیل کنی یا توهین کنی ریپلای نکن ؛ چون ب این مدل کامنتا جواب نمیدم!)
1241