2737
2734
عنوان

احساس میکنم برادرشوهرم بیش از حد به من وابستس.چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13366 بازدید | 338 پست
ای کاش تویه شهر بودیم میومدم پیشت کمکت میکردم ولی حیف که هیچ کاری ازدستم برنمیاد😔😔😔 اصفهانی؟

بله اصفهانم.

همین که این نیتو داشتی ارزشش خیلی زیاده  

لطفا برای بهتر شدن حال داداش کوچولوم دعا کنید.کنکوری های عزیز لطفا سوالاتتونو تو تابیک های کنکوریم ببرسید.نمیتونم تک تک جواب بدم واز اول توضیح بدم.
مادربزرگش خیلی خوبه.ولی اونم بنده ی خدا مسنه و مریض ولی تاجایی که میتونه بشتمونه.خودش میگه میترسم حو ...

شوهرت باید باهاشون صحبت کنه یامادربزرگش

ولی فکرکنم بدجنسن که بهت اینجوری میگن

ادمای بدجنس هرچی باهاشون صحبت کنی فایده نداره بازحرف خودشونو میزنن

عزیزم تو غصه نخور نسبت به حرفاشون بی تفاوت باش

مطمئن باش همین جور که دلت تو رو میشکنن دو روز دیکه ام یکی پیدا میشه دلشونو میشکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقطم با من حرف میزنه به شوهرم هیچی نمیگه.از خونه بیرون نمیاد.تا عید بارسال دستگاهش بی دلیل شوک میداد ...

والا مادر من قلبش باطری داره 

همون ضربان ساز 

میره پیش دکتر منصور مقدم بیمارستان جم

دکتر مقدم این هفته بهش گفته دیگه قلبش کامل از کار افتاده و فقط به واسطه ضربان ساز کار میکنه 

ولی خدا رو شکر مامان من فعالیت داره سرپاست 

اون بچه فقط روحیه میخواد 

2731
شاگرد از کجا میتونم براش بیدا کنم؟تازه ده سالش تموم شده.ینی تاثیر داره؟الان داره درسای اول راهنمایی ...

اگه ریاضیش عالیه بفرستش کلاس چرتکه 

برای حافظه و ریاضیات خیلی خوبه

یه دوره بره یاد بگیره 

کلاس های ارزون قیمت هم قطعا پیدا میشه 

مثلا کانون مسجدها یا فرهنگسراها

ببین نزدیک خونتون کانون پرورشی فکر کودکان اگه هست ببرش اونجا 

عزیزم تنها کاری که میتونی اینه که یه متولی براش پیدا کنی ازین پولدارها 

نمیدونم تو اصفهان یا هرجا دیگه

ازاین دولتیها هم باشه برای اینکه تبلیغ خودش بشه احتمالش هست اسپانسر مالی بچه بشه

با قلم چی صحبت کن

با هر پولداری که فکرمیکنی و موقعیت بچه و پدرومادرشو بگو

همتون ازین وصعیت بیرون میاید

یهو میبینی میشه عصای دستت این بچه از بچه های خودت مهربونتر

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

عزیزم انشالله زووود حالش خوب میشه☺😌

پیشنهادای دوستان خیلی خوب بود.فقط یادتون باشه هرکاری ازش میخواید یاهرچیزی میگید حس ترحم نداشته باشه که هرآدمی بدش میادازاین حس.کم کم حس عادی بودن بهش بدید،انگار که اتفاقی نیوفتاده وشبیه ترحم کردن نباشه

باوجود مشکلات و سختی ها ولی همسرتونم باید باهاش صمیمی بشه تاحس سربار بودن نداشته باشه به هرحال باهم کارای مردونه انجام بدن و ازاین چیزا....

کلافگی همسرتونو که میبینه خودشو مقصر میدونه و بدتر میشه

کلا همتون به یه تجدید روحیه نیاز دارید برای شادتر بودن

انشالله همه ی مشکلات دربرابر ایستادگی شما کم میارن💪💪💪

2738

اگه میتونید برنامه ریزی کنید برای یه سفر کوتاه و کم خرج

آب و هواتون خیلی عوض میشه😊 😇😇

مدرسه ی گل پسرو هم عوض کنید حتما تا دیگه کسی آزارش نده و باهاش صحبت کنید مثلا" اگه دوس داری مهندس بشی باید مدرسه بری وخوب درس بخونی پسرباهوش"

و بهش اطمینان بدید تو مدرسه ی جدید کسی اونو نمیشناسه و اذیتش نمیکنه

مدرسه که بره شماهم راحت تر به درس هات میرسی و خودشم سرگرم درس میشه😊

هروقت بیکارید باهم فیلم و انیمیشن ببینید😅😆😍کیک درست کنید باهم خیلیییی خوبه😍😍😍آخرهفته ها برید بستنی بخورید باهم یاهرچیزی که دوست داره😇😇

باهمین چیزای ساده میشه شادبود

کم کم زندگی میوفته رو روال و صدای خنده هاتون میپیچه توخونه😌❤

بااطرافیانم زیاد رفتوآمد نکنید که دل شما و آریای عزیزو نشکنن

خداروشکر هنوز ادم های خوش قلب و مهربونی مثل شما هستن تو روزگار ما

از خدا برات خیررررر فراوون می خوام مطمئن باش جواب خوبی های بی منتت رو میگیری عزیزم

امیدوارم دلت همیشه همین قدر پاک و مهربون و بزرررگ بمونه مخصوصا وقتی خانم دکتر شدی:)

عزیزم کاش تو شهر ما بودین...

می تونی راضیش کنی با تلفن حرف بزنه؟باید از این وضعیت و افسردگی و انزوا بیاد بیرون وگرنه هیچ کدوم از مشکلاتش حل نمیشه اگه می تونی راضیش کنی حداقل با تلفن حرف بزنه بهم درخواست دوستی بده شماره تلفن بدم بهت ... تو رو خدا اون بچه کوچیک رو پیش هر پزشک اعصابی نبرین!میبندن شون به انواع و اقسام قرص ها اگه یه کوچولو امکانشو دارین بیارینش تهران بهم بگو یه متخصص ماهر بهت معرفی کنم 

بازم ممنونم ازت بخاطر روح بزرگ و قلب مهربونت

دوست عزیز این دستگاهی که شما میگید رو پدر شوهر من هم داشت . شما در گام اول باید اون بچه رو پیش متخصصی که دستگاه رو براش نصب کرده ببرید تا اگه مشکلی داره رفع بشه و همون متخصص به برادرشوهرتون اطمینان بده که مشکلی براش پیش نمی آد . بعد هم شما و یا همسرتان آروم آروم به محیط های دیگه ای که براش استرس زا نیستن ببرید . برای عید هم بهترین کار اینه که بروید یه جای خلوت و دنج برای مسافرت . 

والا مادر من قلبش باطری داره  همون ضربان ساز  میره پیش دکتر منصور مقدم بیمارستان جم دکت ...

خدا رو شکر.امیدوارم حالشون بهتر شه.

اخرین تعویض بیس میکرشون کی بود؟؟؟؟مشکلی با دستگاه جدید ندارن؟؟؟؟؟؟؟/

این دستگاهی که تو بدن برادرشوهرم کار گزاشتن رو چون جدیده فقط 17نفر تو ایران دارن.من از سه نفرشون که برسیدم دیدم اونا هم همین مشکلاتو داشتن

لطفا برای بهتر شدن حال داداش کوچولوم دعا کنید.کنکوری های عزیز لطفا سوالاتتونو تو تابیک های کنکوریم ببرسید.نمیتونم تک تک جواب بدم واز اول توضیح بدم.
دوست عزیز این دستگاهی که شما میگید رو پدر شوهر من هم داشت . شما در گام اول باید اون بچه رو پیش متخصص ...

هردوهفته یک بار میره.بدرشما تعویض بیس مکیرشون کی بود میدونید دستگاهشون جدیده یا نه؟

اگه ریاضیش عالیه بفرستش کلاس چرتکه  برای حافظه و ریاضیات خیلی خوبه یه دوره بره یاد بگیره  ...

عزیزم حتی مدرسه هم نمیره.اصلا بیرون نمیاد.

دنبال یه سری چیزی بودم که حداقل تو خونه بتونم کم کم از فاز گوشه گیری برش گردونم.روانشناسش بهم گفت اصلا داروهاشو دم دستش نزارید.این دنباله تو فاز خودکشیه

2706