2726

بچه ها همسر من 9ساله که بدر و مادرشو از دست داده.برادرشو خودش بزرگ کرده. یه جوری انگار برادر ش نیست بسرشه.برادرشم مشکل ای سی دی داره.همسر من بیشتر وقتا خونه نیست .وقتی هم هست درس داره.ینی تا 2اسفند که کنکور داشت همش درگیر بود و برادرشوهرم همش بیش من بود و باهام حرف میزد

لطفا برای بهتر شدن حال داداش کوچولوم دعا کنید.کنکوری های عزیز لطفا سوالاتتونو تو تابیک های کنکوریم ببرسید.نمیتونم تک تک جواب بدم واز اول توضیح بدم.

چند سالشه پیشه شماست

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

حتی بهم میگفت اجی.الان حال روحیش خیلی بده.من واقعا نمیدونم چیکار کنم.

لطفا برای بهتر شدن حال داداش کوچولوم دعا کنید.کنکوری های عزیز لطفا سوالاتتونو تو تابیک های کنکوریم ببرسید.نمیتونم تک تک جواب بدم واز اول توضیح بدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چند سالشه پیشه شماست

طبقه بالای خونه ی مادربزرگ همسرمیم.اون خونه مادربزرگشه ولی خب بیشتر وقتا بیش ماست

چند سالشه

ده سالش تازه تموم شده

بیماریشون چی؟

بیماری قلبی.یه بیس میکر (شوکر)تو بدنشه که وقتی ضربان قلبش کند میشه بهش باید شک وارد بشه .

بهمن بارسال جراحی کرد برای تعویض دستگاه.از بعد جراحیش حالش به خصوص حال روحیش بدتر شده

اوخی باهاش مهربون باشیا

تو الان میتونی تکیه گاه اون بچه باشی

خیلی پسربچه ها مظلومن

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

اخی جیگرم کباب شد پدر و مادرش تصادف کردن؟۴

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
خب حال روحیش چرا بده؟ 

ما برای جراحیش مجبور شدیم خونه رو بفروشیم و بریم خونه مادربزرگ همسرم.این مسعله رو که دید بهم ریخت.بعضی وقتا تو گریه هاش میگفت کاش من بمیرم که داداشم بتونه راحت زندگی کنه

2706