1147
44
ب بهونه های مختلف باهاش حرف بزن چن وقت ی بار نخ های کوچک بده 😆😆 نگاهتون بهم خورد لبخند بزن و باخ ...

اخه مثبته 

منم كمروهم 

ميترسم بگه سبكه

بدتر ابرو ريزي شه 

ببين اصن يه نگاهممم نميكنه

من مطمعنم عدالت خدا وجود داره  و به زودي روزاي خوب ميان  
بد نيس وضعمون  ماشينم دارم اونم داره ماشيناي معمولي

فقط اگه میخوای از دستش ندی ، خودت مستقیم پیشنهاد نده !! بهش ریییز محبت کن ، در حد جزوه و سوال و اینا ، بعد سریع خودتو بزن به اون راه و برو . بذار بیاد دنبالت . نیومد باز ریییز محبت کن باز برو . اصلا نشون نده که میخوایش . یواش یواش فکرش مشغولت میشه !!

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

فقط اگه میخوای از دستش ندی ، خودت مستقیم پیشنهاد نده !! بهش ریییز محبت کن ، در حد جزوه و سوال و اینا ...

نه 

اصن جزوه ميذاريم تو كانال تلگرام

هيج كاري نميتونم بكنم

چون مثبتم هس ميترسم كاري كنم بگه سبكه

خودمم كمروعم

اونم خيليي سر به زيره

به دوستت بگو دوسدختر دوست پسره شه بعد دوستت با دوس پسرش با دوست دوسپسرش با هم برین بیرون تادوسپسر دو ...

اصن اكيپشون مثبتن 

دوس دختر ندارن😐😂😂

892
نه  اصن جزوه ميذاريم تو كانال  هيج كاري نميتونم بكنم چون مثبتم هس ميترسم كاري كنم بگه ...

من خودم خیلی تیریپ روشن فکری داشتم . هی میگفتم چه اشکالی داره دخترا اصن از پسرا خواستگاری کنن . ترم 3 ارشد که بودم از یه دختری یه مقدار خوشم اومد و باهاش حرف زدم . واقعا در حد آشنایی منظورم بود . ولی اون خیلی جدی گرفت . شاید ظاهرا بیشعور بنظر بیام !!!! ولی حسابی از چشمم افتاد . دیگه کار به جایی رسید میومد پارک جلوی خوابگاهمون باهام حرف میزد میگفت اصن برو به همه بگو من ازت خواستگاری کردم ، چادری شده بود، مشهد رفت و عکس متحول شدنو ازین جور چیزا میذاشت . پروفایلش مدام عکسای شکست عشقی و ازین جور چیزا میذاشت . روزگار منو سیاه کرد . متاسفانه هم اتاقیاش میشناختنش و چون منم تیریپ مذهبی بودم واسش فیلم "دل شکسته" رو دانلود میکردن و هی شیرش میکردن میفرستادنش جلو . هم اتاقیای منم کامل فهمیدن و بهم غر میزدن چه کاری بود با دختر مردم کردی !!! اگه میخواستم از خودم دفاع کنم اون خراب میشد ، اگه ازون دفاع میکردم میگفتن خب چه مرگته بگیرش دیگه . پوستم کنده شد اون سالا .
ببخشید اینارو گفتم . فقط خواستم بگم مواظب باش . ابراز علاقه زیاد از طرف دختر ، ممکنه حسابی از چشمش بندازتت . فقط غیر مستقیم .  

1140
من خودم خیلی تیریپ روشن فکری داشتم . هی میگفتم چه اشکالی داره دخترا اصن از پسرا خواستگاری کنن . ترم ...

اخی 

خیلی دوست داشته ک😐

اه 😕پسرا جنبه محبت و توجه ندارن

همون بهتر ک بهت نرسید 

اخی  خیلی دوست داشته ک😐 اه 😕پسرا جنبه محبت و توجه ندارن همون بهتر ک بهت نرسید

اصولا مردا از اينكه فكر كنند يك دختر/زن براشون تصميم گرفته متنفرند چه برسه به تصميم به اين مهمي كه طرف تصميم بگيره زنشون بشه بدتر طرفو پس ميزنند.

حتي بعد از ازدواج تو زندگي مشترك هم نبايد طوري القا كنيد كه تصميم گيرنده شماييد وگرنه شوهر ميفته رو دنده لجبازي

پروردگارا مرا لایق مادر شدن بدان و مثل همیشه در این راه حافظ و راهنمایم باش. 
1167
اخی  خیلی دوست داشته ک😐 اه 😕پسرا جنبه محبت و توجه ندارن همون بهتر ک بهت نرسید

از زاویه شما آره .بهتر . ولی از یه زاویه دیگه کنترلی روی احساساتش نداشت . یه روز میگفت عاشق مامانتم یه روز تنفر نشون میداد. 

من خودم خیلی تیریپ روشن فکری داشتم . هی میگفتم چه اشکالی داره دخترا اصن از پسرا خواستگاری کنن . ترم ...

کاملا موافقم

اصن ممکنه فکر کنه سبک و اویزونم

احترامم از بین میره

عاشقمم نمیشه😕

غیر مستقیم چ جوری

835