2737
2734
عنوان

بچه هابیایین ی لحظه

185 بازدید | 20 پست

بچه هاکیابرای دختردارشدن دعاکردن وخدابهشون داده فقط بادعا بدون هیچ رژیم غذایی این چیزافقط فقط دعاکردن وخدابهشون ی دخمل نازداده مخصوصااونایی که فقط پسردارن

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هنوزباردارنشدم ولی اقدام هم نکردم خیلی دوست دارم خدابه من دختربده فقط خداجون خودش راضی باشه میخام بدونم کسی ازته دل دعاکرده برای دختروبه آرزوش رسیده

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2738

من خیلی دعا کردم خدا بعد از یه پسر بهم دختر داد خانواده‌ی شوهرم تا حالا نوه ی دختر نداشتن هر روز سوره ی یاسین میخوندم بعد از  هر کلمه ی مبین یه دعایی بود میخوندم وقتی رفتم سونوگرافی گفت دختره ولی تو گردنش کیست داره به دنیا اومد دو ماهه شد عملش کردیم همش با خودم میگم چون خیلی اصرار کردم به خدا بگم اینجوری شد

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
من بچه اولم پسره دلم دختر. میخواست خدا بهم داد

دعاکردی

الان فقط میگم اگه به صلاحمه بده

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
من بودم عزیزم😍😍الانم باردارم

پسرهم داری چ دعایی کردیی

من خیلی دعا کردم خدا بعد از یه پسر بهم دختر داد خانواده‌ی شوهرم تا حالا نوه ی دختر نداشتن هر روز سور ...

میشه اون دعاروبگی واقعاراست میگی بایدتودعااصرارنکنیم فقط بگیم هرچی خیروصلاحمونه منم همینومیخوام راضی بودن خودخداجوون 

میشه اون دعاروبگی واقعاراست میگی بایدتودعااصرارنکنیم فقط بگیم هرچی خیروصلاحمونه منم همینومیخوام راضی ...

باشه از خواهرم می پرسم میگم

2706