2733
2734

پس از من یاد یک انسان

همیشه با تو خواهد بود...

غم یک روح سرگردان

همیشه با تو خواهد بود..

اتاق پاک قلبت مال من شاید نبود  اما پس از من یاد یک مهمان همیشه با تو خواهد بود...

گل سرخ عزیز من  به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود...

تو دستم را نوازش کرده بودی بعد از این حتما تب یک عشق بی پایان همیشه با تو خواهد بود...

گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود..‌

تو دستم را نوازش کرده بودی بعد از این حتما تب یک عشق بی پایان همیشه با تو خواهد بود...

تو در آغوش من خورشید بودی ای شب دریا نگاه مرد کوهستان همیشه با تو خواهد بود...

به دستت میسپارم چشمهای اشکبارم را گل زیبای من باران همیشه با تو خواهد بود...

گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود....

همش دارم اهنگو گوش میدمو گریه میکنم. علی زندوکیل

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
یخ کردم تب کردم زار میزنم دلم براش تنگه خداااااا .شوهر دارم اما بازم فراموشش نکردم

😭😭😭😭😭😭

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
2738
به امام رضا قسم دارم زجر مبکشم دیگه نمیدونم ججور تحمل کنم

عزیزم... 

چاره ای نداریم جز اینکه فکرشونو از سرمون بیرون کنیم.. 

چیشد بهم‌ نرسیدین