2733
2734

خیلی ناراحتم😢😢😢😢 اخه من هنوز کار پیدا نکردم که درسم تازه تمام شده

همه سرمایه زندگی من طلاهامه

حدود 27 گرمشو مجبورم کرد بفروشم بدهی داشت

گفت پول دستم بیاد میخرم دوباره

ولی مطمینم هیچوقت با این گرونی پولی دستش نمیاد

خیلی پشیمونم فروختم...لعنت به این بدبختی و گرونی

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب نميفروختي چي ميشد ؟؟؟طلا داشته باشم اما شوهرم گرفتار و بدهكار باشه ميخوام نداشته باشم طلا واسه همين موقع هاست ديگه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2728
من فروردین فروختم  اگه تا الان می موند دوبرابر سود میکردم😭

ای خواهر من که ماه پیش فروختم الان کلی اومده روش

دیگه تو خواب ببینم که سرویس خوشگلم برگرده

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2738
این چه حرفیه که میزنی عزیزم، شوهرت که غریبه نیست

چون تا کم میاره یاد طلای من میفته

خودش تلاشی نمی کنه

می تونست مدرک مهندسیشو بذاره پول بگیره اما نذاشت. می تونیست از باباش برادرش دوستش بگیره

چون قرضی که از زنت بگیری با بقیه فرق داره. زنتو میتونی بپیچونی بقیه رو نه

الان اینجا هم کاربریت میترکونن 😑😑😐

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

عزیزم گرون شدن درست ولی بازم خدا را شکر که چهار تیکه طلا داشتی باهاش بدهیاتونا بدین اینطوری به نظرم زندگیتون ارامش بیشتری میگیره حالا ایشالا خدا ب کارشوهرت برکت میده دوبار برات میخره 

عزیزم من حتی حلقه و گوشواره ام رو واسه ساخت خونه ام فروختم اشکال نداره انشالله طلا میاد پایین باز می ...

برای خونه خریدن ارزش داره 

2706