2733
2739
عنوان

خانمایی که لیزر (موهای زائد)کردین میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 40246 بازدید | 48 پست
دونه ها تهش سیاهه؟مثل زمانی که ژیلت زپی یا مثل زمانی که اپیلاسیون کردی ؟؟؟  میشه یکی فقط از یه ...

من اولین جلسه اس لیزر میکنم مو دارم هنوز وگرنه میفرستادم عزیزم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دون دونا هستن مثل وقتی که ژیلت میکشی 

وای یعنی تهش سیاهه اخه اپیلاسیون تهش رو نگاه میکنی دون دون هست مثل پوست مرغ ولی چون از ته کنده شده خوبه باز اما وقتی میخواد دربیاد موها تو اپیلاسیون تهش سیاه میشه وثل وقتی که ژیلت کشیدی و فردا پس فرداش مو میاد رو ..

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
شما لیزر کردین من ژیلت میکشم این شکلیه اه چقدر بدم میاد از پاهام بیچاره شوهرم خخخخ

بدت نیاد عزیزم ،خوب پا موهاش ضخیمه جلسات بیشتری نیاز داره،نباید توقع معجزه داشت از لیزر،رشد موها رو کم تر میکنه و نازک تر میکنه،من خیلی پر مو بودم الان خیلی راضیم

2738
خانوما من موهام کم پشته خیلی نازک بنظرتون لیزر کنم خوبه؟ فقط موهای پام یکم زیاده  هزینش میگین ...

نه عزیزم روی موهای نازک برعکس جواب میده، لیزر موی نازک رو پرپشت و ضخیم میکنه

و اگر خداوند اراده خیری درباره تو داشته باشد، هیچکس قادر نیست مانع فضل او گردد! (سوره یونس آیه 107)

اینم پای من بعد از دو جلسه لیزر، ولی من میگم این دون دون ها به مرور زمان میره وگرنه الان باید پای هنرپیشه ها و خواننده های خارجی هم دون دون می‌بود، فک کنم به مرور زمان این منافذ بسته میشه ولی واسه بعضیا شاید دیرتر

و اگر خداوند اراده خیری درباره تو داشته باشد، هیچکس قادر نیست مانع فضل او گردد! (سوره یونس آیه 107)
اینم پای من بعد از دو جلسه لیزر، ولی من میگم این دون دون ها به مرور زمان میره وگرنه الان باید پای هن ...

تهشون مو که دیده نمیشه ؟اونایی که هنوز لیزرشون تموم نشده تهش مو دیده میشه یسریش دیده نمیشه که اونا اثر کرده لیزر فعلا روش درسته ؟اگه تهش مو دیده نشه مشکلی نیس نرم میشه بابا مهم نیس ولی تهش سیاه دیده شه بده مثلا پوست مرغ  موش کاملا کنده شده ولی دون دونه ولی اگه تهش مشکی باشه بده 

یکی جوابمو بده چطوره ؟؟؟

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
2706