2737
2734
عنوان

کم خونی مینور رو چطور تشخیص میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 25132 بازدید | 62 پست
مادرم اخرین بار خونش بعد درمان سرطان نرمال شده بود 12 رسیده بود پس مادرم مینور نیست  از باب ...

عزیزم فقط تعداد هموگلبین ملاک نیست.

باید چندتا فاکتور چک بشه

خداروشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرم اخرین بار خونش بعد درمان سرطان نرمال شده بود 12 رسیده بود پس مادرم مینور نیست  از باب ...

کم خونی شدید داری پس باید قرص آهن مصرف کنی حتما دکتر برو ، اگه خسته ای کسلی خوابت میاد بدن درد داری

یه عکس یادگاری زیر دوربین مرگ با عزرائیل دارن همه 

ربطی نداره،سه فاکتور توی آزپایش خون باعث تشخیص مینور بودن میشن ،ن فقط hb

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه   
2731
کم خونی شدید داری پس باید قرص آهن مصرف کنی حتما دکتر برو ، اگه خسته ای کسلی خوابت میاد بدن درد داری

دکتر حتما میرم چون خودش پرسید مینوری؟گفتم نمیدونم گفت باید چک بشی که من پیگیر نشدم کلا بعد اکثرا کسل و بی اشتهام

اخه هرچقدم بگم اگه مادرم مینور بود برای درمان سرطان حتما مشخص میشد هم رفته عمل هم رفته شیمی درمانی ا ...

ربطی نداره،آخه مینور بودن مشکلی نیست که بخان حین آزمایش و درمان سرطان بهتون یادآور بشن،فقط موقع ازدواج مهمه، همین

ربطی نداره،آخه مینور بودن مشکلی نیست که بخان حین آزمایش و درمان سرطان بهتون یادآور بشن،فقط موقع ازدو ...

پس این چجور کم خونیه؟چون موقع شیمی درمانی خیلی حواسشون به خون و کم خونی مریضا بود

دکتر حتما میرم چون خودش پرسید مینوری؟گفتم نمیدونم گفت باید چک بشی که من پیگیر نشدم کلا بعد اکثرا کسل ...

این کسل و بی اشتهایی میتونه بخاطر فقر اهن هم باشه،کسایی ک فقر آهن دارن اگه مکمل مصرف کنن آزمایششون اوکی میشه ولی تالاسمی درمان نداره و همواره از آزمایش خون پیداس

2738

مینور هموگلوبین پایینه در حالیکه تعداد گلبول قرمز RBC نرمال یا بیشتر از نرماله (اگه همزمان کم خونی فقر آهن هم داشته باشین می تونه پایین تر از نرمال باشه). MCV و MCH خیلی پایینه. بعد اگه برای آزمایشهای تکمیلی برین میزان HB A2 بیشتر از نرماله.

معمولا بدن خودش را با این میزان کم هموگلوبین وفق میده و شخص مینور زیاد اذیت نمیشه. ولی خب اگه شدید باشه و همزمان فقر آهن هم باشه احساس ضعف و خستگی می کنید.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706