2733
2734
عنوان

کم خونی مینور رو چطور تشخیص میدن

25084 بازدید | 62 پست

من یک سال قبل ازمایش دادم هموگلوبین خونم 10ونیم بود دکتر پرسید مینور هستی ؟؟ گفتم نمیدونم گفت پس باید ازمایش دقیق تر خون بدی بعد خوردن قرصات

بگذریم گذشت و من نه قرصارو خوردم بعد یکسال من تازگیا ازمایش دادم دیدم باز هموگلوبین خونم باز 10 و نیم هست همچنان !البته من لاغرم و تغذیه درست حسابی نداشتم 

میخواستم بدونم چطوری باید بفهمم مینور بودن رو ؟اخه 10 و نیم مینور هم میشه مگه؟

هموگلوبین تو ازمایش خون با چه علامتی نوشته می شه؟

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما هموگلوبین خونت چند میشه ازمایشا؟

میدونی فقط تعداد هموگلوبین ملاک نیست ۳ تا فاکتور با هم چک میکنن نتیجش میشه مینوری. 

منم همون ۱۰ اینا بود . ارثیِ کسی داره تو خانواده؟

خداروشکر
2738
میدونی فقط تعداد هموگلوبین ملاک نیست ۳ تا فاکتور با هم چک میکنن نتیجش میشه مینوری.  منم همون ۱ ...

هی وای بر من :((((((((((((((((((((( فکر کنم فقط من اینطوری ام خونه 

کسل بودن هم بخاطر مینور میشه بنظرت؟

هی وای بر من :((((((((((((((((((((( فکر کنم فقط من اینطوری ام خونه  کسل بودن هم بخاطر مینور ...

امکان نداره مینور فقط ارثیِ مادر یا پدرت یکی دارن ممکن برا اونا بدون علائم باشه

خداروشکر
2706