2726

فقط بياييد بگيد چيكار كنم باردارم ماه اخر اما بشدت سرگيجه سردرد و چشم درد دارم فقط سرگيجه واقعاً غير قابل تحمله و حتي با خوابيدن خوب نميشم بازم سرگيجه ي شديدي دارم توروخدا دعاتون ميكنم بگيد چيكار كنم خوب بشم حداقل تا زايمان توروخدا👏🏻👏🏻👏🏻

گلم نرفتی دکتر مداوم فشارت رو چک کن خو خطرناکه 

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کم خون نیستی؟؟

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
من ک مجردم برات دعا میکنم نی نی تو سالم بغل بگیری برام دعا کن خدا حاجتمو بده😢😢😢

الهههی حاجت روا بشی به حق صدای همین بارون

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸

گلم من تجربه ای ندارم در این زمینه ولی دعا میکنم مشکلت حل شه و زایمان راحتی داشته باشی

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
2706