2726
عنوان

آمپول بتا در بارداری

111 بازدید | 13 پست

من دیروز ساعت ۷.۷ونیم اون سه تا بتا رو زده بودم 

اخه گفتن ۲۴ ساعت بعدش هم باید دوین سه تایی رو تزریق کنیم ولی یادم رفته بود الان زدم

کسی اطلاع داره اثرش  میکنه یا نه؟

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه عب نداره بعد الان شما هفته ي ٣٧هستي اصلا لازم نداشتي

هفته ی ۳۶ هستم‌ نمیدونم‌خیلی چن روزه درد دارم برا اطمینان‌زدم یهویی اومد دستگاه نره

راستی عوارض نداره این دارو؟

هفته ی ۳۶ هستم‌ نمیدونم‌خیلی چن روزه درد دارم برا اطمینان‌زدم یهویی اومد دستگاه نره راستی عوارض ندا ...

عزیزم حالت بد نشد امپول و زدی؟

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
هفته ی ۳۶ هستم‌ نمیدونم‌خیلی چن روزه درد دارم برا اطمینان‌زدم یهویی اومد دستگاه نره راستی عوارض ندا ...

عشقم اصلا لازم نبوده 

تا هفته ي ٣٣نهايت ميزنن 

همين الانم ني ني بياد دستگاه نميره خيالت راحت

عوارضش اينكه ممكنه تپش قلب و نفس تنگي پيدا كني ني ني هم ميخوابه تا چندساعت حركت نميكنه

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
عشقم اصلا لازم نبوده  تا هفته ي ٣٣نهايت ميزنن  همين الانم ني ني بياد دستگاه نميره خيالت ...

یکم حرکتش از دیروز کمتر شده 

ولی خودم نه تازه حس میکنم حالم بهتر شده😑

همه چي اوكيه  ايشالا به سلامتي بغلش كني عزيزم

سلامت باشی دوستم

ممنون‌ که راهنمایی کردی😚

دختر جاریم اول ۳۸ هفته بدنیا اومد یه هفته رفت دستگاه منم‌دیدم حالم بده ترسیدم

سلامت باشی دوستم ممنون‌ که راهنمایی کردی😚 دختر جاریم اول ۳۸ هفته بدنیا اومد یه هفته رفت دستگاه من ...

نه عزيزم دختر ايشون موردخاص داشته لابد

خودم ٣٧هفته به خواست خودم زايمان كردم خيليم عالي بود

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
نه عزيزم دختر ايشون موردخاص داشته لابد خودم ٣٧هفته به خواست خودم زايمان كردم خيليم عالي بود

جدی؟

چند کیلو بود نی نی؟