2733
2734
عنوان

کیا آزمون شهری،رد شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2487 بازدید | 37 پست
دیگه چیش موند همیناهست دیگه

😂😂😂نه خواهر هنوز استارت ماشین مونده ..

دنده عوض کردن مونده..

تنظیم وسایل ماشین واینه وصندلیو 

دور دوفرمون ویه فرمون ...

ازمن همه ی ایناروامتحان گرفت نامرد 

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😁😁😁 ردم کرد نامرد

افسره عاشق دوستم شده بود بدبختو الکی رد میکرد هفته ی دیگه باز بره بدبخت ۱۶همین بار با گریه دیگه قبولش کرد

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
2731
افسره عاشق دوستم شده بود بدبختو الکی رد میکرد هفته ی دیگه باز بره بدبخت ۱۶همین بار با گریه دیگه قبول ...

😁😁😁

لعنتی خاک تو سرش 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
😂😂😂نه خواهر هنوز استارت ماشین مونده .. دنده عوض کردن مونده.. تنظیم وسایل ماشین واینه وصندلیو&nb ...

🤣🤣🤣من که گفت ماشینو خاموش کن قبولی از هول دوباره استارت زدم🤣🤣🤣🤣

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
2738

آخیییییی..😂

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

ردت کرد ؟ 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

روز امتحان شهری از استری پاهام میلرزید انگار دو ویبره بودم..ولی افسره نفمید😐

کدوم در ؟  کِی؟

در عقب  چون رد شده بود .. نشست عقب من نفر اخر بودم ولی چون تنها بودم با افسر اونم گفت بشینه عقب کاش نمینشست 

. منم نگا نکردم جای کیلومتر رد شدم

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
2706