2726
عنوان

خیلی دست و پاچلفتی ام

657 بازدید | 12 پست

27 سالمه ولی جثم ریزه بچمو که بغل میکنم بعد 5 دیقه جونم میاد بالا تو خیابون خیلی افتضاح بغلش میکنم انگار ی بچه مدرسه ای ی بچه بغل کرده   

تو کار خونه هم دست پاچلفتی ام فرز نیستم ی کارم دو ساعت طول میکشه بعضی وقتا ی چیزایی از دستم میفته میشکنه نمیدونم با خودم چکار کنم

اه

اعصابم خرده

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا همش توی ذهن خودته عزیزم، از ذهنت شروع کن، کارای خونه و بچه داری چیزی نیس که کسی نتونه انجام بده حتی اگه جثه کوچیکی داشته باشه

و اگر خداوند اراده خیری درباره تو داشته باشد، هیچکس قادر نیست مانع فضل او گردد! (سوره یونس آیه 107)
2728

خوب میشی البته استه آسته منم مثل تو بودم اما الان در عرض دوساعت اگر مهمان ناخوانده برام بیاد هم چی حله. مثلا غذا مرغ ماهی با سالا د برنجو چای میوه شیرینی همه رو خودم آماده وپذیرایی میکنم

اینا همش توی ذهن خودته عزیزم، از ذهنت شروع کن، کارای خونه و بچه داری چیزی نیس که کسی نتونه انجام بده ...

ممنون عزیزم

چند وقته زایمان کردی ؟حال روز من و تو سال اول بعد زایمانم داری من سز بودم خودتو تقویت کن

یک سال و خورده ای منم سز بودم خیلی ضعیفم جون هیچ کاریو ندارم چحوری تقویت کنم؟

خوب میشی البته استه آسته منم مثل تو بودم اما الان در عرض دوساعت اگر مهمان ناخوانده برام بیاد هم چی ح ...

چیکار کردی که خوب شدی؟

چیزای مقوی و گرم بخور چهار مغز سویق گندم سرچ کن تونت مقوی بدن میاره همشو 

مرسی عزیزم