2733
2734
مرسی ان شالله شما هم به خواسته ات برسی 🌹من دیگه مسیر زندگیم عوض شده و دیگه نمی تونم به معلمی فکر کن ...

ممنون عزیزم ان شاءالله همیشه موفق باشی😘😘

ای خدا کی میشیم دو تا😩بعد بشیم سه تا😍بعد چهار تا😎تاکسی راه بیفته مردیم از گرما😝😝

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چندم روز مهندسه بچه ها؟

۵ اسفند 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ممنون 😍😍

ادم مادرشوهر خواهر شوهرش از عمد تبریک نگن خیلی دلش میسوزه😡😡😡

ما اینجوری هستیم کادو میدیم مناسبت ها، امشب از مامان و بابام کادو گرفتم 

من همش تو فکر کادو روز مادر و پدر و تولد بچه خواهرشوهرم هستم برا همشون کادو بگیرم تبریک بگم و.‌‌..

بعد امشب تو گروه تل من و همسرم مهندسیم

به همسرم تبریک گفتن به من نه😖😖😖

همسرمم خواب بود تا فردا جواب بده

میدونم این کارشون از رو حسادته😢 

و هیچ دلیل دیگه ای نداره برام

خیلی سخته اینجور خانواده همسری داشتن

دلم برا اون دو دختری که بعدا بیان تو خانواده اینا میسوزه

دلم خیلی غصه داره امشب

پسرم خروسک شده😭😭😭

دوست دار بشینم گزیه کنم فقط

استارتر هیچجا نمیتونستم بگم😔😔😔

ببخشید اینجا گفتم رو دلم سنگینی می کرد 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
ممنون 😍😍 ادم مادرشوهر خواهر شوهرش از عمد تبریک نگن خیلی دلش میسوزه😡😡😡 ما اینجوری هستیم کاد ...

منم شوهرم مهندسه  پارسال کلی نقشه کشیده بودم که فردا چه کارا کن مادرش زنگ زد یه روز قبل کل سوپرایز منو خراب کرد.حالا یادش نبوده ها اصلا سواد نداره تلویزیون گفته اینم سریع زنگ زده

2738
امروز

🌹🌹روزت مبارک 🌹🌹

در خیالات خودم،در زیر بارانی که نیست...میرسم باتو به خانه،از خیابانی که نیست...می نشینی روبرویم،خستگی در میکنی...چای میریزم برایت،توی فنجانی که نیست...باز میخندی ومی پرسی که حالت بهتر است؟باز می خندم که خیلی،گرچه می دانی که نیست...شعر میخوانم برایت،واژه ها گل می کنند...یاس ومریم می گذارم،توی گلدانی که نیست...چشم می دوزم به چشمت،می شود آیا کمی...دستهایم را بگیری،بین دستانی که نیست...وقت رفتن می شود،بابغض می گویم نرو...پشت پایت اشک می ریزم،در ایوانی که نیست...می روی وخانه لبریز ازنبودت می شود...باز تنها می شوم،بایاد مهمانی که نیست...
لعنتی من هرچی میگم تو ی👊میذاری فلسفش چیه😞

این مشت تشکر بود 😀👊 این واسه اینکه نفهمیدی 😂👊 این اخری دلیلی واسش پیدا نکردم😒👊

آی وانتی که کله صب میای داد میزنی یخچال نفتی و بخاری علاء الدین میخری😒 عمه داری؟😬