2726
عنوان

خانم خوشگلا یه سوال کوچولو دارم 🤗

534 بازدید | 64 پست

سلام خانما میخواستم بپرسم تاحالا کسی واسه جاهای حساس بدنموم انداخته متوجه هستید که کجا رو میگم درد داره؟زخم نمیشه؟

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

زیباترین عکس ها در اتاق های تاریک ظاهر می ‏شوند؛پس هر موقع در قسمتی تاریک از زندگی قرار گرفتی،بدان که خدا می‏ خواهد تصویری زیبا از تو بسازد. 

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دفعه اول یکم درد داره امابعد عادی میشه

مرسی عزیزم کسی برات انداخته یا خودت؟؟؟

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
جونت درمیادخیلی دردداره

مرسی🤣🤣از همین الان ترسیدم بیخیالش شدم

درد داره ورم داره تا ۷-۸ ساعت بعدش خوب میشه

مرسی عزیزم خودت انداختی یا یکی دیگه واست انداخت؟؟؟

مرسی عزیزم کسی برات انداخته یا خودت؟؟؟

آرایشگر ،یا مثلا اولین بارمیکشه درد داره توکشیدنای بعدی دردکمتره عادی میشه،

مثل آدمی شده ام ک آتش گرفته!اگربایستد میسوزد،اگربدود بیشترمیسوزد.
حتماً جای خوب و با تجربه و تمیز برید. گاهی بعضی ها بی مسئولیت ن و حتی بخیه هم نیاز شده من شنیدم!

جدی؟؟؟؟؟؟پناه برخدا...چشم عزیزم مرسی از توصیه ات

آرایشگر ،یا مثلا اولین بارمیکشه درد داره توکشیدنای بعدی دردکمتره عادی میشه،

موهاش بعد از اینکه انداختی نازکتر شده یا همونطور مثل قبلا هست کم نشده؟؟؟

زیباترین عکس ها در اتاق های تاریک ظاهر می ‏شوند؛پس هر موقع در قسمتی تاریک از زندگی قرار گرفتی،بدان ک ...

حالا چرا امضامو فرستادی عزیزم🤣🤣

2706