2733
2734
عنوان

به نظرتون چیکار کنم

899 بازدید | 69 پست

امروز رفتم دکتر زنان،برا تعیین جنسیت بعد خانم دکتره گفت که برا مشاوره حدود یک تومن میگیره و روشش خیلی با همه فرق داره. و هر کی رفته پیشش قطعی جنسیت همونی بوده که خواستن ،حالا همچین هزینه ای یخورده تو این شرایط بالاس ،حالا میخوام بدونم ایشون داره بازار گرمی میکنه یا نه.یا همون روشهای رو میخواد بگه که تو گوگل سرچ میکنیم ،یا نه .حسابی گیج شدم .

خدایا خودت مواظب بچه هام باش ...شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اگه بهش بدین و جنسیت دلخواهتون نشه میتونین یقشو بگیرین ولی اگه ندین و طبق اینترنت پیش برین اونوقت ...

خوب گفت اگر با برنامه من پیش برید .میشه  بعد گفتم اگر نشد چی ،گفت خو حتما خودتون رعایت نکردید و هزینه بر نمیگرده

خدایا خودت مواظب بچه هام باش ...شکرت
2728
خوب اونم هزینش بالاس

درسته ولی قطعیه ، این روش هایی که اون خانم دکتر گفتن قطعی نیست .

اگه براتون مهم نیست که اشتباه بشه ب روش خانم دکترتون پیش برید ولی اگه خیلی جنسیت مهمه براتون فقط آی وی اف 

2738
خب اگه بهش بدین و جنسیت دلخواهتون نشه میتونین یقشو بگیرین ولی اگه ندین و طبق اینترنت پیش برین اونوقت ...

ته جفتش دستشون به هیچ جا بند نیست..فرضا جنسیت دلخواهشون نشد رفتن یقه یارو ام گرفتن پولم پس گرفتن! جنسیتو که نمیتونن عوض کنن فقط کلی دوندگی دارن اخرش به زور پولشونو پس میگیرن!

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
2706