2726
عنوان

بچها هنوز قهریم 😖

806 بازدید | 63 پست

شوهرم هنوز با من قهره من هم باش حرف نمیزنم اصلا نگاهش هم نمیکنم الان عصبی و بد اخلاق شده چکار کنم دلم براش یه ذره شده دوست دارم ببوسمش بغلش کنم ولی حیف اصلا دلم نمیخوات خودم برم بنظرتون اگه بیات طرفم چی بهش بگم شاید اصلا نیات طرفم اخه بهم گفت به این غروب قصب به این قبله من تورو دارم تحمل میکنم نمیخوامت فقط بخاطر بچها دلم بدجور فشرده میشه وقتی این حرفش یادم میات 

خدایا خستم 

چکار کنم نمیتونستم برم خونه اقام گفت من دیگه نمیخوامت تو براخودت باش منهم برا خودم فقط هم خونه باشیم بخاطربچهامون 😢بنظر شما بخاطر عصبانیت حرفاروز یا نه واقعا حرف دلشه نمیدونم چکار کنم بدجور دلم گرفته دلم میخوات برم 

خدایا خستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخر عزیزم از بس ازفراغت ناراحته داره این حرف ها را می زنه اونم داره دلش اب میشه برات ولی غرورش اجازه ...

اصلا دلم نمیات اخه قسم خورد میگه تو استخونی تو گلوم گیری نمیخوامت چطور میتونم بهش بگم دوستت دارم 

خدایا خستم 
میخوات ؟ بیات؟ با حرف د مشکل داری؟!  اونی که باید مغذرت بخواد و پیش قدم شه اونه. تو بیخیال ...

منهم نظرم همینه فقط بخاطر سیگار باش بحثم شد چون سیگار میکشه جدیدا

خدایا خستم 
اصلا دلم نمیات اخه قسم خورد میگه تو استخونی تو گلوم گیری نمیخوامت چطور میتونم بهش بگم دوستت دارم&nbs ...

اصلا کاریش نداشته باش و تو خونه با بچه هات بگو و بخند و اصلا پکر نباش به خودتم برس و جلوش هی برو اینور اونور صد در صد میاد سمتت

هشدار!که آرامش مارا نخراشي
منهم نظرم همینه فقط بخاطر سیگار باش بحثم شد چون سیگار میکشه جدیدا

اصلا تو جوری رفتار کن که انگار واقعا حرفشو باور کردی و فقط بخاطر بچه هات تو اون خونه ای. 

کارای خودتو بکن...با بچه هات مشغول باش .

بالاخره خودش از خر شیطون میاد پایین. 

تو پیش قدم بشی ، عادت میکنه به این جور حرف زدن

اصلا کاریش نداشته باش و تو خونه با بچه هات بگو و بخند و اصلا پکر نباش به خودتم برس و جلوش هی برو این ...

دارم همین رفتارارو میکنم عصبی شده نمیات اشتی وحشی تر شده میخوات دعوارو بزرگتر کنه 

خدایا خستم 
2706