2737
2734
عنوان

سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 62 پست
منم دو اردیبهشت بهم وقت زایمان دادن  

پس چرا انقدر هفته های موندت از من کمتره

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
پس چرا انقدر هفتت از من کمتره

منظورت این تیکرست؟ نمیدونم والا البته فکر کنم تیکرم برای سی فروردینه چون ان تی بهم سی ام گفت هفته ۲۵دکتر گفت تولدش دو اردیبهشته منم یادم نیس کی تنظیمش کردم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اتفاقا من الان داشتم لیست میکردم چون فقط میخوام چیزای صروری وبخرم والبته کریر و گهوارم میخوام بگیرم ...

چقد خوب، منم یه لیست از ضروریات سیسمونی از نت گرفتم مفیداشو تو یه برگه نوشتم و هر چیشو تهیه کردم تیک زدم جلوش، ماه دیگه ان شاالله براش گهواره میگیرم، کریر هم ایرانی با صد و خورده ایی گیر میاد گفتم نهایتا خانواده هامون نگرفتن خودم میخرمش دوس ندارم به شوهرم فشار بیارم چون میخواد لباسشویی بیاره برام قیمت ها هم شدیدا گرون شدن، گفتم خودمون اتاقشو رنگ اکرلیک بزنیم، راستی میتونی براش ست نمدی هم بدوزی من آویز در و آویز اسم و ساعتش رو فعلا دوختم، براش لوستر نمدی و سبد و ایناش رو هم اگر گیرم بیاد خامشو درست میکنم 

2731
چقد خوب، منم یه لیست از ضروریات سیسمونی از نت گرفتم مفیداشو تو یه برگه نوشتم و هر چیشو تهیه کردم تیک ...

اره منم ضروری ارو لیست کردم میخوام بگیرم خیلی نباید سخت گرفت مخصوصا با این گرونی.

من مامانم تشک بچه ولحاف واینا رو همشو درست کرده فقط یه چندتا به قول شما نمد میگیرم وازاین کارا میکنم 😃

اتاق دارم براش ، یعنی خونه از خودمونه 

عه پس همه چیو براش بخر دیگ من با اینکه خونه برا خودم نیست و اتاقم یدونه اس همه چیزشو خریدم

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
چقد خوب، منم یه لیست از ضروریات سیسمونی از نت گرفتم مفیداشو تو یه برگه نوشتم و هر چیشو تهیه کردم تیک ...

منم حلقه اسم و ساعت و قاب عکس و جا دستمال کاغذی و سطل اشغالی گفتم براش درست کردن

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           
اره منم ضروری ارو لیست کردم میخوام بگیرم خیلی نباید سخت گرفت مخصوصا با این گرونی. من مامانم تشک بچه ...

میدونی منم مث شما فکر میکنم تو این گرونی حتی از شوهرمم توقع ندارم چ برسه به خونواده هامون میگم سخت نگیرم ماهیانه هم پس انداز کنم کلی وسیله براش میشه خرید 

2738
منم حلقه اسم و ساعت و قاب عکس و جا دستمال کاغذی و سطل اشغالی گفتم براش درست کردن

من خودم کارای دستی تو خونه انجام میدم سفارش میگرفتم، عروسک های بافتنی پارچه ایی نمدی، برا همین کلی عروسک براش بافتم و ست نمدی دارم میدوزم براش خیلی کیف داره ایشالا باشوهرمم اتاقشو رنگ میزنیم ایده از من اجرا از همسر

من خودم کارای دستی تو خونه انجام میدم سفارش میگرفتم، عروسک های بافتنی پارچه ایی نمدی، برا همین کلی ع ...

خوبه خدایی کاش منم استعداد داشتم براش عروسک اینا درست میکردم 

انشاالله بسلامتی بیاد بغلت اسمشو چی میخوایی بزاری؟

من خودم کارای دستی تو خونه انجام میدم سفارش میگرفتم، عروسک های بافتنی پارچه ایی نمدی، برا همین کلی ع ...

یه روز از من جلوعه زایمانت سزارینه یا طبیعی؟

عه پس همه چیو براش بخر دیگ من با اینکه خونه برا خودم نیست و اتاقم یدونه اس همه چیزشو خریدم

مسئلم مالیه، نمیخوام فشار ب شوهرم بیاد حقوقشو دیر و زود میدن کلی خرج کرده تا حالا خونه رو عوض کرده خرج خونه جدید کردیم نمیدونم کلی هزینه ازمایش و دکتر و اینا داده هر ماه کلی خرده ریز خریده بدهی عقب افتاده پرداخت کرده میخواستم ی جوری اوضاعو مدیریت کنم تا یکم دست و بالمون باز بشه 

میدونی منم مث شما فکر میکنم تو این گرونی حتی از شوهرمم توقع ندارم چ برسه به خونواده هامون میگم سخت ن ...

اره بخدا همه درگیر مشکلات اقتصادین من اردیبهشت زایمانه ولی نیست خرید خیلی وقته داشتم منتهی شرایط اقتصادی اصلا نمیزاره ادم نفس بکشه که...تازه این ماه میخوام برم خرید

مسئلم مالیه، نمیخوام فشار ب شوهرم بیاد حقوقشو دیر و زود میدن کلی خرج کرده تا حالا خونه رو عوض کرده خ ...

عزیزم من میگم اگه پدرشوهرت میخواد بخره تو هرچی بگی اون نه نمیگه همونو برمیداره پولشو اگ پدرشوهرت داد همه چی بردار براش گ خودت میخوایی پولشو بدی یه گهواره بخر با یه کمد و ویترین و کالسکه و کریر بقیه رو بعدا میخری

2706