2726
عنوان

اعصابم خیلی خورده

179 بازدید | 7 پست

بچه ها ما تازه عروسی کردیم.شوهرم هر رسمی ک باید برامون انجام میدادن گفتن ما رسم نداریم هیچیا.مادر زن سلامو نتونست زیرش بزنه ولی اون لحظه دستو بالمون خالی بود 150 داد ب مامانم بعد گفت عید یا روز مادر طلا میگیریم.الان قرار شد 300 تومن بدیم سکه پارسیان بگیریم بدیم الان میگه هرچی گرفتیم باید برا مامان منم بگیریم گفتم ما داریم کادوی روز زن ب مامانم میدیم ن روز مادر اخرش اعصابمو ریخت بهم.

❤Rühümünşevģine íhťiyâjivâr💜  

در صورتیکه ک جز ولنتاین امسال ک ی ادکلن گرفت 1 سالو نیمه هیچ مناسبتی چیزی برام نگرفته برا مامانم با شیرینی سروتهشو هم اورده ولی برا مامان خودش خرج کرده.ک مامانش دو ساله یه دعوت نکرد منو تو عقد الانم تو این یک ماه ب روی خودش نیاورد پاگشا کنه.اومد نصف گوشتی ک خریدیم برد.هرچیم غذا داشتیم ریخت تو قابلم برد با خودش....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
راست میگه هرچی برا مادر خودت گرفتی برا مادر اونم باید بگیرین  روز مادره

زورم میاد.مامان اون منو ادم حساب نمیکنه برا من هیچی ن خودش ن مادرش نگرفتن من چرا از خودم بزنم برا اون اخه.پارسال 200 برا مامانش خرج کردم 100 مامانم 

زورم میاد.مامان اون منو ادم حساب نمیکنه برا من هیچی ن خودش ن مادرش نگرفتن من چرا از خودم بزنم برا او ...

پارسال هم اشتباه کردی

دوتا کادو بگیر 

برا دوتا مامانا شکل هم 

هیچ فرقی ندارن باهم مادر تو اونم برا مادر خودش 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

اعصاب خودتو بخاطر این چیزا خورد نکن که صدمه میبینی.واسه منم هیچ رسم و رسومی انجام ندادن۸ساله ازدواح کردم دریغ از یه نخ کبریت ولی هر وقت میریم خونشون دست پر میرم

خدایا به همه دل خوش و تن سالم عطا فرما
زورم میاد.مامان اون منو ادم حساب نمیکنه برا من هیچی ن خودش ن مادرش نگرفتن من چرا از خودم بزنم برا او ...

دیگه از امسال به بعد هیچ فرقی نذارین بین مامانا.. نذار مادرت خودشو تو زحمت بندازه ،مثل مادرشوهرت باشه ،اینجوری دلتم نمیسوزه که چرا مادرت حواسش هست و بهتون میرسه، ولی مادرشوهرت نه...  

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙