2737
2734

بعد عمری اومدیم ی سر بریم خیابون دوتا مغازه ببینم دم عیده خبره مرگم اومدم برم ی لباس فروشی دختر ۲سال و خرده ایم از مغازه زد بیرون حوصلش سر رفت شوهرمم گفت بیا بریم رفتیم تو ماشین حسابی من دعواش کردم گفتم خطرناکه نباید بری بیرون اونم سرش داد زد حسابی و صورتشو فشار داد اونم گریه کرد ۱۵دقیقه 

بعد اومد بره سوپرمارکت دخترم گفت چیپس میخام گریه کرد دنبالش منم پیادش کردم رفت دیدم سر دو دقیقه بچه رو از ی دستش بلند کرده اورد پرت کرد تو ماشین چیپسم پرت کرد گفت نمیتونی نگهش داری بیرون نیا و درو بست رفت تو سوپری به حرف زدن😭😭😭😭وقتی اومد تا راه خونه سرش داد زدم و دعوا کردم اونم همینطور 

تقصیر کی بود

دلم برا بچم کبابه

الانم اومده خونه هی بابا جان باباجان میکنه😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هر دو مقصرید 

پدر و مادر  باید سر تربیت بچه  توافق داشته باشن  ک فردا روزی  بچه از آب گل آلود ماهی نگیره

جلو بچه  هم دعوا نکنید لطفا

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

پدرا همينن 😅 درست نيست ولي با تمام مهربونيايي كه كردن بالاخره هممون ي كتكي خورديم تا دلتم بخواد الكي داد زدن سرمون، جلوي بچت با شوهرت دعوا نكن روي احترامي كه به پدرش ميزاره تاثير داره، به بچت بگو پدرته نميخواد بهت اسيب برسه ولي به شوهرت حسابي گوش زد كن روي روحيه بچه تاثير نزاره 

بچه دوسالو نیمه رو خیلی دعوا میکنه ،  حیف اون دلبری که دخترت براش میکنه .   

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

شوهرتون اعصابش ضعیفه

شما هم یه خورده مراعات کنید تا با دخترتون اونجوری رفتار نکنه مثلا میتونسنی تو ماشین سرگرمش کنی  

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

عزیزم هر دوتون بی اعصابید

دوتا پیشنهاد دارم

سعی کن با مردا خرید نری چون زود خسته میشن

دوم اینکه موقع خرید بچه اتو عادت بده تو کالسکه بشینه و دستش دائم خوراکی بده تا سرگرم باشه تو کالسکه ..کارت خیلی راحت میشه

2706