1177
44

برادرزاده چهارسالم همش توفکرشوهره....😁😁😁😁

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

1156
دعواش کنم خودشو بغل میکنه گریه میکنه 😁

جانم😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊
1189

دیروز خرما رو از بغل کیف همسرم انداخته تو رفته چسبیده به برگه هاش صبح رفته یه سری نقشه تحویل بده میگفت همش چسبیده به هم همسرم بیچاره کلی خجالت کشیده ولی اون اقا خیلی خندیدن به این گل کاری اقا    

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

دیشب توی بشقابش براش موز حلقه کردم نشست خورد و بشقابش رو برداشت اومد تو آشپزخونه هی میزد به پای من و تند تند میگفت به به به به به به به

یعنی کم بود باز بده🤣

😍

❤ای جان‌ِ جانان دوستت دارم❤بالاتر از جان دوستت دارم❤️

پسر من ۱۸ ماهشه. خیلی دقتش بالاست

چند روز بود همش به ساعت نگاه میکرد با حالت سوالی میگفت ماما دینگ دینگ!

منم میگفتم آره مامان ساعته

تا اینکه امروز فهمیدم بچه منظورش این بوده که چرا آونگ ساعت نوسان نداره و از کار افتاده!😅ما خودمون متوجه نشده بودیم.

نومید مشو چون که خدا هست/آرامش دل‌های شکسته/این زندگی از غصه جدا هست/امید به لب‌های تو بسته...لبخند بزن
1184
یا خدا چقدر باهوشه 😍😍

بعضی وقتا از کاراش میترسم فکر میکنم فرازمینی ها کمکش میدن😁😁😁😁

اصلا یه کارای عجیبی میکنه

باباش که میخواد نماز بخونه اینم تندی میره کنارش تشک تعویضش رو کنار سجاده باباش پهن میکنه و میشینه روش ۲۵۰ بار هی میره سجده فقط🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

❤ای جان‌ِ جانان دوستت دارم❤بالاتر از جان دوستت دارم❤️
😂😂😂😂خواهر منم غذا نمی‌خورد بهش میگفتن شوهر گیرت نمیادا  تند تند می‌خورد 😂😂

واسه بچت صلوات فرستادم😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میدونم باورتون نمیشه ولی پسر من کتابم میخونه! براش کتاب شعرای مختلف میخونم. دقیقا صفحه مربوط به شعری که میخواد بخونه رو میاره و دقیقا ریتم همون شعرو تکرار میکنه و میخونه.

خوشبختانه کتاب و دفتر و مداد اسباب بازی اصلیشه و خیلی علاقه داره.

نومید مشو چون که خدا هست/آرامش دل‌های شکسته/این زندگی از غصه جدا هست/امید به لب‌های تو بسته...لبخند بزن
1190