2737
2734

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم به دکتر نشون بده و راجع به طول سرویکست بپرس البته 33 خوبه برا الان ولی شاید لازم باشه بعدا دوب ...

باشه عزیزم ممنونم

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
2728
عزیزم به دکتر نشون بده و راجع به طول سرویکست بپرس البته 33 خوبه برا الان ولی شاید لازم باشه بعدا دوب ...

عزیزم به نظرت باید بیشتر استراحت کنم؟

من جای تو باشم بیشتر استراحت میکنم زیاد سر پا واینسا. ایشالا که عالی پیش بره همه چیز

ممنون عزیزم باشه تصمیم گرفتم بیشتر استراحت کنم. شنبه هم میرم پیش دکتر. توکل به خدا

2738