2410
2553
عنوان

کسانی که بعد از چندین بار ای وی اف نتیجه رفتین تو رو خدا کمکم کنید.........

| مشاهده متن کامل بحث + 48957 بازدید | 38 پست
شیوانا جان من پلی کیستیک بودم با دارو و لاپراسکوپی باردار نشدم. اما خدا رو شکر با اولین ای وی اف جواب گرفتم.

باران جان نی نی هنوز بدنیا نیامده الان 5 ماه و نیم هست که باردارم. من همیشه برای همه خانمهای منتظر دعا می کنم. می دونم چه حالی دارن. از خدا می خوام که به همه کمک کنه و لذت مادر شدن رو بهشون عطا کنه
سلام رزیتا جان

صبحت بخیر

امیدوارم حال خودت و نی نی جون خوب باشه
ممنونم از اینکه دوستان چشم انتظارت فراموش نکردی و براشون دعا می کنی

همه زندگیمون شده حسرت خوردن برای دشتن یک نی نی کو چولو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باران عزیزم
چرا حسرت خانمی؟ باور کن خدا همه چیز رو به ادم می ده اما سر وقت و موعد مقرر خودش. صبور باش و به مصلحت خدا راضی.امید داشته باش. درمانت رو با روحیه ادامه بده به چیزهای بدتر هم فکر کن و شکر کن که تو توی این شرایط نیستی. توی مطب دکتر یک خانمی بود 24 ساله دکتر بهش می گفت هیچ وقت نمی تونه باردار باشه هم یائسه زود رس داشت هم رحمش مشکل داشت پس اون باید چی کار کنه.....
انشاا... که جواب می گیری عزیزم و خدا رحمتش رو نصیبت می کنه
سلام رزیتا جان

عزیزم ممنون از دلداریت و حرفهای قشنگت

خداروشکر که نی نی سایت هست و اینجا کسایی هستن که ادم می تونه حرفهای دلشو بهشون بزنه

از موقعی که میام اینجا و حرفهام می زنم ارومتر شدم وبه زندگی امیدوارتر

شاید دلیلش همین باشه که تو می گی دیدن کسایی که وضعیتشون بدتر از من بوده وناامید نشدن ونتیجه گرفتن

رزیتا جان کو چولوت دخمله یا پسر کاکل زری؟

اسم انتخاب کردی؟
2456
(اگه کسی راضی نیست به خودم بگه دیگه تبلیغ نذارم اجرتون با امام حسین) بسم الله الرحمن الرحیم ثبت نام دور جدید زیارت عاشورا و دعای توسل تاریخ شروع از روز عاشورا کلوپ دعای توسل : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=20299 کلوپ زیارت عاشورا (عاشورا تا اربعین): http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=20659

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2714
ببین مریم وقتی میفتی تو بازی منفی میکرو باید جنگ جنگ تا پیروزی و شعارت کنی و بهش عمل کنی وگرنه باختی. جدی میگم باید قوی باشی. دختر شما که شهر به اون خوبی هستی زیر دست دکتر به اون ماهی هستی نباید نا امید بشی. من باید نا امید میشدم که اینجا بدون امکانات هی میکروم کردم. سه بار که چیزی نیست.
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
اها اینم بگم که کسایی که با یه میکروم جواب گرفتن و باید از این بازی بیرون ده حساب کنی اونا خیلی زود زود میرن رو منبر و میگن اگه این و میخوردی و اون و میخوردی و این کار و میکردی مثبت میشدی مثل من. اما به حرف اونا گوش نده. اونا دلشون خوشه حال ما رو نمیتونن در ک کنن.
A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool. William Shakespeare
2706