2737
2734

خانمایی که دختربچه دارن اگه لباسی داریدکه واسه بچتون کوچیک شده واسه ۱سال ونیم میخوام بدیدثواب داره بنده خداهادستشون خالی میخوام واسشون جمع کنم ببرم اگه هرکی هست بسم الله

هوایم را داشته باش … وقتی تـــــ♥ـــو هوایم را داری هوا هم خوب می شود … اصلا هوا هم به هوای تـــــ♥ـــو خوب می شود …

کجا؟

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

افرین ولی الان همه خودشون محتاجن 

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
افرین ولی الان همه خودشون محتاجن 

درسته ولی لباسی که بچش کوچیک شده باشه دسگه بدردش میخوره بنظرتون؟

هوایم را داشته باش … وقتی تـــــ♥ـــو هوایم را داری هوا هم خوب می شود … اصلا هوا هم به هوای تـــــ♥ـــو خوب می شود …
درسته ولی لباسی که بچش کوچیک شده باشه دسگه بدردش میخوره بنظرتون؟

خب بعضیا برا بچه دوم نگه میدارن

حالا تو تلاشتو کن اما اینجا مجاز نی قطعت میکنن

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤