2726
ناامیدنشومنم میگفتم نمیشه اماکارخداست

برات صلوات فرستادم عزیزم

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا که مامان میشی فدات شم 

انشاالله

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2728
برات صلوات فرستادم عزیزم

لطف کردی خانومی کردی ممنونم بزرگواری،حاجتت روا

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
منم امروزرفتم جواب ازمایشم روگرففتم برای صدومین بارمنفی،دیگه گریه نمیکنم خب نمیشه که نشه

بی بی چکت مثبت شده بود،؟

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
بی بی چکت مثبت شده بود،؟

یک ماهه که پریودنشدم کلابدون داروپریودنمیشم،این ماه داروی گیاهی مصرف کرده بودم ولی منفی شد،بی بی چکم منفی بودیعنی همیشه منفی میشه حتی دوباروقتی ازمایشم مثبت بود،بارداری شیمیایی بود

ازیه جایی به بعدفهمیدم:ازتنهایی کپک بزن،ولی ازمعیارهای منطقیت نگذر
یک ماهه که پریودنشدم کلابدون داروپریودنمیشم،این ماه داروی گیاهی مصرف کرده بودم ولی منفی شد،بی بی چکم ...

عزیزم ناامید نشو خدا بزرگه فامیلای ما یکیش زنش پریود نمیشد بعدها دوقلو اورد بعدش هم یکی دیگه از خدا بخواه و ناامید نشو

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

یعنی میشه منم یه روز تاپیک بزنم باردارشدم  ،

نا امید نیستم از رحمت خدا 

خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
2706