2703
2553

سلام بچه ها . من و همسرم بعد از کلی پس انداز و جمع کردن و اینا تونستیم 600 تومن برای خرید خونه جمع کنیم شاید بعد از هفت سال مستاجری بتونیم خونه بخریم که خوردیم به این گرونی و بی سر و سامونی خونه

چند روزیه داریم میگردیم ولی فقط گیج میشیم 

من میخوام سمت غرب خونه بگیرم الانم آریاشهر میشینم

شما تجربه یا توصیه ای دارید که به درد من بخوره؟ 

به نظرتون کجاها رو بیشتر بگردم و ممکنه پیدا کنم ؟

پیش فروش های سمت دریاچه چطورن؟ اطلاعاتی ازشون دارید؟

دنبال نوسازین؟

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست

به نظرم یه متراژ کوچیک همین ستارخان بخری بهتره

متری ۱۰ تومان چندسال ساخت میتونی ۶۰ متری بخری

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دنبال نوسازین؟

نه . اصلا . دنبال هرچیزی که بتونیم بخریم 

با متراژ کوچیک هم مشکل ندارم فقط بدون پارکینگ و طبقه چهار بدون آسانسور نمیخوام . اینطوری فایل هست ولی به دردم نمیخوره

2720
به نظرم یه متراژ کوچیک همین ستارخان بخری بهتره متری ۱۰ تومان چندسال ساخت میتونی ۶۰ متری بخری

نه قربونت سمت ستارخان زیر چهارده تومن پیدا نمیشه . اونم قدیمی ساز

حداقل تا اونجا که من دیدم 

بلوار فردوس هم خوب جاییه

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست
نه قربونت سمت ستارخان زیر چهارده تومن پیدا نمیشه . اونم قدیمی ساز حداقل تا اونجا که من دیدم  

نه بابا واقعا؟!! ما ستارخان هستیم

نوساز ۱۶ تومان متری...ولی مثلا ۱۰ سال ساخت کمتره

ما هم بعد عید قراره خونه خودمون رو بفروشیم یه کم بزرگتر بخریم

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2714
خیلی جای خوبیه ولی هم متراژ کوچیک کم پیدا میشه هم اونایی که هستن قیمتشون به پول ما نمیخوره . برای یه ...

واای چه اوضاعی شده

ایشالا بتونی یه خونه مناسب بخری

نه بابا واقعا؟!! ما ستارخان هستیم نوساز ۱۶ تومان متری...ولی مثلا ۱۰ سال ساخت کمتره ما هم بعد عید ق ...

آره اینطور که من فهمیدم . دریان نو که متری بیست تومنه . توی حبیب الهی گشتیم چیزی پیدا نکردیم با این پول

پایین خیابون آزادی هست ولی من دوست ندارم اون ورا برم 

توی هفته ی پیش خونه خیلی گرون شده

آره اینطور که من فهمیدم . دریان نو که متری بیست تومنه . توی حبیب الهی گشتیم چیزی پیدا نکردیم با این ...

حبیب الله پایین خیلی بدِ

ارزش نداره

سمت شادمان و بهبودی هم گشتی؟ البته اونجا قدیمی زیاده..

حبیب الله پایین خیلی بدِ ارزش نداره سمت شادمان و بهبودی هم گشتی؟ البته اونجا قدیمی زیاده..

آره گشتم ولی نه اینکه منطقه رو زیر و رو کنم . دو تا بنگاه رفتم انقدر برخوردشون بد بود وقتی شنیدن پولمون انقدره که از اون منطقه در رفتیم 

به نظرت اینجاها بهتره براش وقت بزارم یا اینکه برم سمت چیتگر؟

آره گشتم ولی نه اینکه منطقه رو زیر و رو کنم . دو تا بنگاه رفتم انقدر برخوردشون بد بود وقتی شنیدن پول ...

والا تصمیم سختی هست

من چون بچه این محل هستم،مثلا ترجیح میدم کوچیک تر و قدیمی تر بخرم ولی همینجا بمونم

تو سایت دیوار هم چک کن..بعضی وقتها شانسی موردهای خوبی پیدا میشه

2706