2703
2553

سلام

بچه ها من بیست رپزه بچم به دنیا اومده.بعد یه دوست خیلیییی صمیمی دارم ازینا که جهیزیمون رو باهم رفتیم میگشتیم انتخاب میکردیم و نهار خونه هم میریم و درد دلامون رو پیش هم میگیم.هردوی ما توی یک سال ازدواج کردیم و هم رشته هم هستیم.این دوستم هم خیلییی درسخونه ازینا که زندگی رو فقط تو درس میبینه.همون اپایل ازدواج میگفت آدم تا دکتراشو نگیره خریته که بچه دار بشه! خلاصه هردومون درس میخوندیم تا اینکه من تصمیم گرفتم بچه دار بشم ولی این دوستم انقدر قبلش جلوی من از حماقت دوستای مشترکمون گفته بود که مثلا میترا خیلی احمقه که تو این شرایط بچه دار  شده و مگه ما چند سالمونه که زود بخوایم بچه بیاریم و نگاش کن چقدر هول بود زود بچه آورد و غیره...

دیگه با این اوصاف من تصمیم گرفتم تا یه مدت چیزی از تصمیمم به بچه دار شدن  نگم. 

من باردار شدم و بعد از سه چهار ماه دیگه میخواستم بهش بگم ولی هی نمیشد! حتی عروسی برادرش تو پنج ماهگی بارداری من بود ولی عرپسی که رفتم هرکار کردم نشد بهش بگم.تو شش ماهگی هم اومده بود خونمون من فکر میکردم خودش متوجه میشه و کار من آسون اما بازم نفهمید و من نتونستم بهش بگم راستش حوصله ی نق و نوق و غر زدناش و مسخره کردناشو نداشتم.حالا بچم به دنیا اومده و هنوز نمیدونه.دیروز بهم زنگ زد گفت کنکور دکترا رو چیکار کردی! منم گفتم ندادم! یه ساعت غر زد که تو این مملکت با مدرک ارشدت میخوای چیکار کنی و چرا کنکور ندادی و چرا به فکر نیستی و غیره.

دختر خیلی خوب و دوست با معرفتیه فقط اشکالش اینه که فکر میکنه همه باید مثل خودش فکر کنن! آخرشم گفت فردامیام خونتون! حالا موندم چطوری بهش بگم بچه دارم! بیاد خونمون یهو بگم این بچمه؟یا انروز رو بهونه بیارم نیاد خونمون بعد پیام بدم بگم داری خاله میشی تا آخر این ماه؟چطوری خوبه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زنگ بزن همه اینارو بهش بگو

خوشحال میشم اولا

دوما خیلیم ادم مهمی نیست بنظرم 

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
2720
زنگ بزن همه اینارو بهش بگو خوشحال میشم اولا دوما خیلیم ادم مهمی نیست بنظرم 

خوشحال میشه

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
2714

بزار بیاد ببینه عزیزم من هم قبلا تو شرایط شما بودم دوست صمیمیم میگفت رابطه عاطفی فعلا زوده ولی من عاشق شده بودم ی ماهی نگفتم خیلی سخت گذشت بعدا خودم رفتم گفتم بهش درسته ک یکم ناراحت شد ولی ب مرور خودش هم تو شرایط من قرار گرفت و منو درک کرد

ب علاوه شما ک نباید از ایشون اجازه میگرفتی 

من نمیدونم چرا یه عده تا ازدواج میکنن یا بچه میارن قید دوستاشو میزنن، خیلی مسخرست. ما تا اخر عمر به یه دوست نیاز داریم(منظورم استارتر نبودا،ایشون ک دوستشون براشون مهمه ک بخاطر تاپیک زدنو نگرانن)

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  

بزار بیاد بگو یه سوپریز دارم وختی اومدی بهت میگم‌

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲

عزیزم با این چیزایی که تعریف کردی زیادم صمیمی بنظر نمیاد چه دوستی بوده که تغییر حالت تو‌رو نفهمیده سیسمونی رو ندیده ...

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2706