2737
2734

بازم دارم جنینمو از دست میدم اینبار زیرنظر دکتر بزرگ علوی بودم بهم مپول پروتون و اناکساپارین داد 30 روز مصرف کردم بعد دکترم قطعش کرد همون  شب ی لک قهوه ای فرداشم رو خونریزی افتادم اگه بچه مو از دست بدم میخام برم پیش ی دکتر بهتر شما اگه تجربه اینجوری دارین راهنماییم میکنین ؟؟این سقط سوممه

انشاءالله که سقط نشه منم سقط جنین داشتم خیلی سخته خدا بهت صبر بده، علت سقط رو پیدا کن از بس زیاد شده دکترا هم دنبال علت نمی گردن،

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
کجاست؟ تهرانه؟میشه بیشتر توضیح بدی؟

اره عزیزم تهرانه ی مرکزه مثل رویان من رویان نرفتم چون میگن اصلا نظم نداره ولی ابن سینا رو رفتم خیلی همه چیز رو نظمه یعنی قبل از اینکه ویزیت بشی مشاوره میشی ادرسشم قلهک سر یخچاله مترو قلهک پیاده میشی صد متر پایینتره شمارش 23519

هنگامه جون جواب بده شمام باردارید؟قبلا سقط داشتی؟

باورت میشه یادم رفته...

دارم فکر میکنم اسم دکتره بیاد ب ذهنم...

یکی از دوستام شش ماهگی سقط کرد رفت پبش یک دکتر تو تهران پارس  رشید...اسمش نمدونم زهرا چی بود...

یکی از اقوام دورم...بعد ۷-۸بار سقط ک معمولا منگولیزبودن جنین ها یک دکتر پیدا کرد ک بلاخره بچه ش سالم بدنیا اومد..

و چند وقت پیشا بیمارستان میلاد زایمان کرد...

یک دکتر دیگه م هست ک خیلی خ.به ولی اکثرا بخاطر نازایی میرن پیشش اسمش سیمین احمدی ک خیلی وارد و دلسوزه...تو بیمارستان خاتم الانبیا...

دیدم خانم ک پنجاه اینا داشت اومد پیشش برا نازایی و قلقله ست درمانگاهش..خیلی وارده و خیالت و راحت میکنه 

خیلی دکتر خوب مهمه من خودم بعد شش ماه میخوام عوض کنم دکترمو...خیلی بیخیاله ...هردفعه م چهل تومن ویزیت میدم ولی خیلی هول هول ج میده...

ولی خب معروف ب جراحی و بخیه خوب...

موندم اصن میخوام برم یک دور پیش سوسن ذرات تو نارمک ببینم اون چطوره

اره عزیزم تهرانه ی مرکزه مثل رویان من رویان نرفتم چون میگن اصلا نظم نداره ولی ابن سینا رو رفتم خیلی ...

آخه رویان فقط برای کاشته اصلا درمان نیست من سقط مکرر دارم ینی جنین نمیمونه تو سه ماهه اول از دستش میدم الانم مثلا علت سقطمو دکتر علوی ام که همون قلهکه فهمید ولی بازم دارم از دستش میدم نمیدونم چیکار کنم ابن سبنا تخصص دراین زمینه دارن؟؟

آخه رویان فقط برای کاشته اصلا درمان نیست من سقط مکرر دارم ینی جنین نمیمونه تو سه ماهه اول از دستش می ...

اره عزیزم ابن سینا مرکز سقط مکرره زنگ بزنی همون اول خودش میگه مرکزه سقط مکرره

2706