2733
2734
عنوان

دیر راه رفتن کودک

151 بازدید | 12 پست

سلام پسر من چند روزه ۱۴ ماهش تموم‌شده ولی ب صورت مستقل نمیتونه راه بره و بایسته ولی از در و دیوار و مبل میگیره تو کل خونه میگرده ولی من نگرانم دلم میخواد تا عید راه بیوفته چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا دیر راه بیوفته بهتره که مامانش 

شیطوونی میکنه باید دنبالش بدوووییی  

ولی از شوخی گذشته خودش به موقع راه میره نگران نباش 

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
2731

عزیزم تاپیکا منو بخون خیالت راحت شه پسر من 18 ماهگی راه رفت اینقد دکتر بردم میگفتن سالمه ...یه بار یه دکتری بهم گفت خانوم تا خودش نخواد راه نمیره الکی زور نزن روز قبل از واکسن 18 ماهگیش یهویی پاشد دنبال برادرشوهرم راه رفت من از خوشحالی اینقد جیغ زدم داشتم سکته میکردم

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.

یکی از اشناهامون پسرش ۱۸ماهشه حتی اگ از دوتا دستاشم بگیری راه نمیره و پاشو زمین نمیذاره مادرشم زیاد اهمیت نمیده میگه بالاخره ک راه میوفته،شماهم اصصلا نگران نباش عزیزم خودش راه میره

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️

برادرزاده منم تو چهارده ماهه

اونم مستقل راه نمیره

نگرانمون کرده

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2738
بله تپله

عزيزم حتما بخاطر اين ك تپل هست سختش ميشه!

تمرين كنيد باهاش

از اين كفش صدا دار بخريد ك ذوقش داشته باشه حركت كنه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
از درو دیوار میگیره راه بره؟

بله

یا دستاشو میگیریم راه میره

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸