2737
2734
عنوان

مقدار معمول شیر خشک در روز

122 بازدید | 17 پست

سلام مامانا.من پسرم تازهئنه ماهو تموم کرده.میخوام بهش شیرخشک بدم چون وزن گیریش افتضاحه.مقدار معموله شیر خشک در هر روز چقدره؟شبا شیر خودمو میخوام بدم فقط

خدایا ممنون بابت هدیه قشنگت امیدوارم لایق بوده باشم  .همه در انتظارا رو از صمیم قلبم دعا میکنم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه غذا نمیخوره .دختره منم 9ماهشه خیلی لاغر شده

میدونی اتفاقا غذا خوردنشم بد نیست.اما وزنگیریش خوب نیست.همه میگن تا یکسالگی شیر بیشترین جذبو داره برای بچه ها.شیر خودمم اونقدرا زیاد نیست..

خدایا ممنون بابت هدیه قشنگت امیدوارم لایق بوده باشم  .همه در انتظارا رو از صمیم قلبم دعا میکنم   
من تقریبا سه تا چهار شیشه ی  120سی سی میدم تا شب فواصلش هم شیر خودم با تقریبا سه چهار وعده فرنی ...

ممنون.شیر خشکش چیه؟

منم دخترم هشت ماهس ولی بیشتر دوست داره غذا بخوره تو شبانه روز یعنی ۲۴ساعت چهار بار ۱۲۰یا۱۵۰میخوره😥 ...

دختر شمام وزنگیریش خوب نیست؟شیر خشکش چیه؟

دختر شمام وزنگیریش خوب نیست؟شیر خشکش چیه؟

دخترم رو نمودار که خوبه ولی چشمی نه تپلو نیست 😐😐الان یه مدته تو غذا و سوپش سویق میریزم بهتر شده اشتهاش و وزن گیریش از سه ماهگی هم که از شیر گرفتمش کمتر وزنش میاد بالا... شیر خشک هم انواع مختلف امتحان کردم بازم برگشتم خونه اول آپتامیل

........
2738
دخترم رو نمودار که خوبه ولی چشمی نه تپلو نیست 😐😐الان یه مدته تو غذا و سوپش سویق میریزم بهتر شده اش ...

چیا بهش میدین جز سوپ؟

چیا بهش میدین جز سوپ؟

صبحونه سرلاک یا حریره بادوم یا فرنی... تا ظهر اگه خورد یه شیشه شیر اگه میلش نکشید یه تیکه  موز رو له میکنم یکم شیر خشک میریزم روش یکمی هم پودر سویق سنجدمیدم ظهرا سوپ میدم تو سوپ هم پای مرغ میندازم با یک قاشق سویق برنج عصرا سی رنده شده شبم سوپ باز بین فواصل اینا هم شیر خشک میخوره با آب.... راستی عصرانه اگه نون سنگک داشتم خورد میکنم ریز میریزم جلوی سینی روروک خودش تلوزیون میبینه میخوره

........
صبحونه سرلاک یا حریره بادوم یا فرنی... تا ظهر اگه خورد یه شیشه شیر اگه میلش نکشید یه تیکه  موز ...

مرسی عزیزم

2706