1147
44

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

892

شاید احساستون دو طرفه باشه

ایشون هم یه هم زبون دیگه بخواد😏

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و  معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️

فکر کنم یکم اروم شو بعد تصمیم بگیر کاری نکن ک بعد ها پشیمون بشی

مادرشوهر کش شد بچه کش 😳 چقدر سخته بهت بگن بچه دار نمیشی توام فکر کنی واقعا بچه دار نمیشی و هی افسوس بخوری اما باردار باشی و ندونی و بخاطر یه اشتباه بچه ات سقط بشه از 1397/12/5 متنفرم دیگ از هرچی از اسفند از هرچی زندگی متنفرم.خدایا این بنده ات تو لابه لایی زندگی گم شده.خدایا اخه چرا این دل لعنتی چقدر باید بمیره چقدر باید درد بکشه چندسال پیش مردم خودت دیدی خدا تو شاهد بودی مثل ی تیک گوشت انداختم وسط خیابون دیدی این بنده کوچیکت مردش بعد چندسال عاشق شدم ازدواج کردم دلم بچه میخواست بنده هات گفتن بچه ام نمیشه و حسرت بچه ولی ی موجود زنده تو شکم بود و مرد خدا میفهمی مردش تمام مثل من ک مردم قلبم خنده ام روحم احساساتم خدا از بچگی زجرم دادی تا الان بخدا دیگ نمیتونم کم اوردم چقدر سخته به خدای خودت بگی خدا توروخدا بسه

منم عین تو بودم خیلی حس بدی بود. ..بعد یکی بم گفت نماز بخون ازخدا بخا بهت ارامش بده... خیلی خوب شدم کلیم راضیم ک بهش خیانت نکردم حداقل پلای پشت سرمو خراب نکردم

گر نگه دار من ان است که من میدانم.... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد  
8
1103
همش راه میره به من میگه ترشیده هقده ای تو خیلی بدبختی من تورو ادم حساب نمیکنم ازش بدم 

جوابشو نده خودش شرمنده میشه

اگه هر مسی بخواد جواب بدی شوهرشو با خیانت بده که سنگ رو سنگ بند نمیشه

جواب نده اصلا خودتو ناراحت هم نشون نده کار خودتو بکن خودش میاد عذر خواهی..

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و  معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️

لا اله الا الله.

دم عیدی دنبال شر میگردی؟؟؟

ول کن تو رو خدا. درس بخون برو سرکار. اعتماد به نفستو بدست بیار دوباره

اسلام به ذات خود ندارد عیبی💖هر عیب که هست از مسلمانی ماست😢                                             اللهم عجل لولیک الفرج🙏🙏🙏
835