2726

امروز روز 26 پریودمه،دوره هام 28 روزه هست کلی علایم بارداری دارم، نفخ و گرسنگی شدید و دل درد و پهلو درد ولی صبح بی بی زدم منفی شد 5 روز پیش هم یعنی ده روز بعد اقدامم آزمایش خون دادم بتام کمتر از 4 بود و منفی شد اون روز  آزمایشگاه کلی گریه کردم امروز هم بعد منفی شدن بی بی دوباره گریم گرفت، دو روز مونده تا موعدم یعنی ممکنه مثبت بشه؟ بیشتر خانمهای نی نی سایت گفتن چند روز قبل موعدشون بی بی شون مثبت شده، به نظرتون چیکار کنم، روز موعدم باز بی بی بذارم یا وایستم تاخیر کنه بعد؟ توروخدا آرومم کنید 

چن وقته تو اقدامي مگه؟ انقد عجله نكن واسه بيبي و آزمايش. 

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم وایسا چند روز بعد موعد بزن...گریه نداره ک دخترخوب..منم مثل توام دل تو دلم نیس ولی راضیم ب رضای خدا..

زیاد بهش فکرنکن

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌

عزیزم صبور باش خدابزرگه من واسه دخترم یک سال انتظار کشیدم تانتیجه گرفتم شما هم مطمئنا باردار نیستی که منفی نشون داده من سر پسرم یک هفته قبل از پریودیم بی بی چک یه خط کمرنگ افتاد

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 

خخخ من 7ماه عروسی کردم 7ماهشم کلا علائم بارداری داشتم همه میگفتن بارداری میرفتم جایی تست میدادن بهم میزدم یادش بخیر ی روز خواهرم اومد ی تست داد زدم مثبت شد اقا من هنگ کردم ک مثبت بعد رفتم ب یکی نشون دادم گفت این تست اعتیاد خانم 😂😂چقدر شوهرم حرص خورد ک مثبت و من حامله ام ولی در اصل نبودم 

خدا مرسی که هر لحظه کنارمی
عزیزم صبور باش خدابزرگه من واسه دخترم یک سال انتظار کشیدم تانتیجه گرفتم شما هم مطمئنا باردار نیستی ک ...

خب عزیزم همه که مثل هم نیستن ،برابعضیادیرنشون میده

ازیه جایی به بعدفهمیدم:ازتنهایی کپک بزن،ولی ازمعیارهای منطقیت نگذر

خدا بدادت برسه

اینقدر کم تحملی

نازایی نکشیدی ببینی ماها چی میکشیم

اقدام کردی منتظری جوابت مثبت بشه

با این استرس فکر خیالی ک داری فک نکنم بتونی زود جواب بگیری

کاربری قبلیم بادبادک بود 
خب عزیزم همه که مثل هم نیستن ،برابعضیادیرنشون میده

آخه آزمایش داده امید الکی خوب نیست .من سر دخترم هیچ مشکلی نداشتیم خودمو شوهرم فقط به خاطر استرس زیاد باردار نمیشدم وقتی بیخیال شدم و گفتم اصلا نمیخوام حامله شدم

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 
2706