2733
2734
عنوان

معاینه لگن تو ماه اخر بارداری چطوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21112 بازدید | 122 پست
بیمارستان خصوصی ؟ آخه گفتن رایگانه

بله خصوصی نه والا دوستمم رفت پولی بود یک هفته پیش بود

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
بیمارستان خصوصی ؟ آخه گفتن رایگانه

بله خصوصی نه والا دوستمم رفت پولی بود یک هفته پیش بود فقط شنیدم ماسک و بیدردی تو سرم رایگان شده

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شمام درد لگن داری؟ چند وقته درد داری؟

اره عزیزم منم درد لگن دارم تقریبا از ماه هفتم شروع شد درد استخون ناحیه تناسلی هم دارم که عذاب آوره

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...