2733
2734
عنوان

معاینه لگن تو ماه اخر بارداری چطوریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 21112 بازدید | 122 پست
انشاالله همینجور راحت باشه

قطعا راحته  درصورتی که حتما از هفته 37به بعد پیاده روی هاتو شروع کنی و تا اخرین روزهای زایمان روزی 2 الی 3ساعت پیاده روی مفید و با سرعت داشته باشی. روزهای اخر هم از پله زیاد بالا و پایین برو چون خیلی کمک میکنه به نرم شدن دهانه رحم. من وقتی برای زایمان رفتهذبودم بیمارستان هرمامایی که معاینه م کرد گفت زود زایمان میکنه چون دهانه رحمش خیلی نرمه و واقعا هم همینطور بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اصلانترس ایشالا به سلامتی زایمان میکنی وکوچولوتوبغل میگیری اینم بگم بهترین حس دنیازمانیه که او ...

ممنون عزیزم

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
من سه شنبه معاینه دارم. فکر کن دست دکترت هم چاق باشه تا مچ بکنه داخل  بعد میگن چرا میرید سمت سز ...

وسط اون همه درد ، برش پرینه اصلا حس نمیشه😄😄

از برش میترسی خواهر؟😁

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
2728
قطعا راحته  درصورتی که حتما از هفته 37به بعد پیاده روی هاتو شروع کنی و تا اخرین روزهای زایمان ر ...

من از۲۰ هفته تا الان که۳۱ هفته س روزی۲ کیلومتر میانگین پیاده روس کردم 

سر کارم میرم

یعنی تاثیر داره؟🤔

الان که پیاده روی برام خییییلی سخت شده

به زوور میرم

اخراش دیگه چه شود

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
بی حسی اپیدورال؟ بعد میتونستی زور بزنی؟

نه من اسپاینال گرفتم ولی راحت راه میرفتم و زور میزدم مثل مسکن قویه پاها بی حس نمیشه اپیدورالم همونجوریه ولی یکم ضعیف تر

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
وسط اون همه درد ، برش پرینه اصلا حس نمیشه😄😄 از برش میترسی خواهر؟😁

از برش از بخیه از زایمان از معاینه از همشون میترسما. 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
از برش از بخیه از زایمان از معاینه از همشون میترسما. 

راستش تو دل منم ترس هست ولی ذوقی که همراهشه ان شالله کمکمون میکنه خدا

2738
راستش تو دل منم ترس هست ولی ذوقی که همراهشه ان شالله کمکمون میکنه خدا

ممنون عزیزم. 

نه من اسپاینال گرفتم ولی راحت راه میرفتم و زور میزدم مثل مسکن قویه پاها بی حس نمیشه اپیدورالم همونجو ...

اسپاینال قوی تره؟ میگم نکنه سر بشیم و نتونیم فشار بدیم؟ 

دنیام دخترم
اسپاینال قوی تره؟ میگم نکنه سر بشیم و نتونیم فشار بدیم؟ 

بله خیلی قوی تره نه من قسنگ راه میرفتم بشین ماسو میکردم برا زایمان زورم میزدم

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
من از اول بارداری تاالان همش تنها بودم یعنی ینفر نبود برام یه لقمه عذا درست کنه غش نکنم مخصوصا اون ا ...

شمام درد لگن داری؟ چند وقته درد داری؟

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
رایگان هست؟

نه یکسال پیش۸۰۰ هزار بود

2706